Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
Blackview Xplore 2 16GB 1TB nutitelefon
485,00 €
Tarne
Colour Black | Storage 1000 GB | RAM 16 GB | Memory card Hybrid slot | Screen 6.73 ” | Flat | 3200 x 1440 pixels | CPU Dimensity 8300 | Network 5G | SIM card NanoSIM + eSIM | Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) | Bluetooth Yes | OS Android 15 | Battery capacity 20000 mAh | IP IP68, IP69K | Weight 670 g | Weight 0.67 kg
| Brand | BLACKVIEW |
|---|---|
| MPN | XPLORE 2 16/1T |
| RAM type | LPDDR5X |
| Virtual RAM (max) | 32 GB |
| Rear camera sensor size | 1/1.57" |
| 3G standards | CDMA, WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| SIM card capability | Hybrid Dual SIM |
Yes |
|
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Repairability class | B |
| Repeated free fall reliability class | A |
| EPREL Version Number | 1 |
| Laius | 87.8 mm |
| Kaal | 670 g |
| Veekindel kuni | 2 m |
| Toetatud on LTE-kõne (VoLTE) | Yes |
| Rakenduste levitamise platvorm | Google Play |
| Video jäädvustamise eraldusvõime (max) | 3840 x 2160 pixels |
| Videokõne | Yes |
| Kasutajaliides (UI) | DokeOS 4.2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB-pistiku tüüp | USB Type-C |
| Aku mahutavus | 20000 mAh |
| Aku vastupidavus tsüklites | 800 |
| Aku vastupidavus tsükli kohta | 11280 min |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.14 |
| Ühik arvutatud maht | 0.002205 |
| Üksuse kasti laius | 0.21 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.21 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.05 |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Always-on display |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaamera laia dünaamilise ulatuse (HDR) režiim | Yes |
| Kategooria kood | MPH |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Pidev navigeerimine | 24 h |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Kaitsefunktsioonid | Crash proof, Drop proof, Dustproof, Waterproof |
| Sügavus | 29 mm |
| Kuva diagonaal | 17.1 cm (6.73") |
| Positsiooni asukoht | Yes |
| Kõlarid | stereo |
| Kõlari võimsus | 2 W |
| SIM kaardi tüüp | NanoSIM + eSIM |
| Paneeli tüüp | AMOLED |
| Toote netokaal | 0.67 |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 50 MP |
| Ekraani klaasi tüüp | Gorilla Glass |
| Ekraani värvide arv | 68 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3200 x 1440 pixels |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Kiire laadimise tehnoloogia | Hypercharge |
| Flash tüüp | LED |
| Vormitegur | Bar |
| Esikaamera tüüp | Single camera |
| Mänguaeg | 23 h |
| Gorilla Glassi versioon | Gorilla Glass 5 |
| Kõrgus | 186 mm |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Mälukaardi pesa tüüp | Hybrid slot |
| Tagumise kaamera tüüp | Dual camera |
| Pikslite tihedus | 521 ppi |
| Tagakaamera objektiivi elemendid | 6-element lens |
| Mobiilsidevõrgu loomine | 5G |
| Öörežiim | Yes |
| Maksimaalne ekraani heledus (HDR) | 2600 cd/m² |
| Pildistabilisaatori tüüp | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 2 TB |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Protsessori perekond | MediaTek Dimensity |
| RAM-i maht | 16 GB |
| Sõjaline standard | MIL-STD-810H |
| Teise tagakaamera eraldusvõime (numbriline) | 20 MP |
| Operatsioonisüsteem installitud | Android 15 |
| Protsessori mudel | Dimensity 8300 |
| Tagumine kaamera välklamp | Yes |
| Remonditavuse indeks | 3.7 |
| Tagumise kaamera ava number | 1.88 |
| Protsessori võimendussagedus | 3.35 GHz |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Sisemine mälumaht | 1 TB |
| Infrapunaandur | Yes |
| Platvorm | Android |
| Multimeediasõnumiteenus (MMS) | Yes |
| Tagumise kaamera eraldusvõime (numbriline) | 50 MP |
Seotud tooted
-

Baseus Crystal Series korpus iPhone 14 Plus jaoks + karastatud klaas
● Laos (67)2,03 € -

Baseus SuperCeramic läbipaistev klaasikaitse ja karastatud klaasi komplekt iPhone 14 Plus jaoks
● Laos (10)2,03 € -

Baseus Crystal Karastatud Klaas Tolmukindel 0.3mm iPhone 14 Pro jaoks (2tk)
● Laos (241)2,03 € -

Kuumutatav klaas Nillkin Amazing CP+ PRO Apple iPhone 14 Pro jaoks
● Laos (27)6,67 € -

Täisklaasist karastatud klaas, privaatsus Joyroom JR-P03 Apple iPhone 14 Plus 6,7″ jaoks
● Laos (85)6,91 € -

Kaas Joyroom JR-14Q2 Apple iPhone 14 Pro 6.1″ jaoks läbipaistev
● Laos (6)2,85 €

