Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Baseus Nomos Qi2 magnetiline powerbank, USB-C 10000mAh 45W
36,26 €
Tarne
Baseus Nomos Qi2 magnetiline powerbank, USB-C 10000mAh 45W
Baseus Nomos Qi2 magnetiline powerbank on ideaalne lahendus neile, kes hindavad usaldusväärsust ja modernsust. Varustatud 10000mAh mahutavuse ja 45W kiirlaadimise toega, võimaldab see tõhusalt täiendada energiat teie mobiilsetes seadmetes. Tänu magnetkinnitusele ja ühilduvusele Qi2 tehnoloogiaga ühendab seade kasutusmugavuse edasise funktsionaalsusega.
Kiirlaadimine igas olukorras
Baseus Nomos Qi2 powerbank toetab kiirlaadimist USB-C tehnoloogia kaudu, võimaldades teil oma seadmeid lühikese ajaga täielikult laadida. Lisaks võimaldab Qi2 juhtmevaba laadimise funktsioon energiat täiendada ilma kaabliteta. See on ideaalne lahendus nii reisimiseks kui ka igapäevaseks kasutamiseks.
Magnetkinnitus ja kompaktne disain
Tänu sisseehitatud magnetkinnitusele pakub Baseus Nomos Qi2 stabiilset ühendust ühilduvate seadmetega, tagades lisamugavuse. Selle kompaktne ja kerge disain võimaldab seda mahutada igasse kotti või isegi taskusse, muutes selle ideaalseks kaaslaseks igas olukorras.
Mitmeotstarbeline ja ohutu kasutamine
Powerbank võimaldab laadida kolme seadet samaaegselt tänu USB-C pordi, USB-A pordi ja juhtmevaba tehnoloogia kombinatsioonile. Edasijõudnud ohutusfunktsioonid kaitsevad ülekuumenemise, ülepinge ja lühise eest, tagades täieliku kaitse nii kasutajale kui ka ühendatud seadmetele.
Kaasaegne tehnoloogia teie käeulatuses
Baseus Nomos Qi2 ühendab innovatsiooni ja funktsionaalsuse. Sisseehitatud digitaalne ekraan võimaldab teil reaalajas jälgida aku laadimistaset ning selle universaalne ühilduvus muudab selle sobivaks laia valiku seadmete jaoks. See on usaldusväärne ja praktiline valik, mis rahuldab kõige nõudlikumate kasutajate ootusi.
| Tootja | Baseus |
|---|---|
| mudel | P10078800123-00 |
| Netokaal | 232g |
| Mõõtmed | 67.8*106*19.6mm |
| Aku | Polümeerliitiumaku |
| Mahutavus | 5000mAh*2 |
| Nominaalne mahutavus | 5000mAh 7.2/36W |
| USB-C/USB-C sisend | 5V 3A; 9V 3A; 12V 2.5A; 15V 2A |
| USB-C/USB-C väljund | 5V 3A; 9V 3A; 12V 2.5; 15V 2.67A; 10V 2.25A
Seotud tooted
|





