Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Baseus MagPro autohoidik 15W Qi2.0 induktiivlaadijaga (must)
29,67 €
Tarne
Baseus MagPro autohoidik 15W Qi2.0 induktiivlaadijaga (must)
Baseus MagPro hoidik pakub maksimaalset 15W juhtmevaba laadimist, nii et te ei pea liiga kaua ootama, kuni teie seade on valmis. Mis veelgi parem, see on ühilduv nii iOS-i kui ka Androidiga ning hoidiku paigaldamine ei ole probleem. Lisaks tagavad spetsiaalsed konksud stabiilsuse ja kaitse ventilatsiooniava kahjustuste eest.

Mugav laadimine
Laadige oma seadet autos reisides ja ärge muretsege tühja aku pärast. Hoidik toetab juhtmevaba laadimist ja kasutab selleks 5/7.5/10/15 vatti võimsust. Mis veelgi parem, Baseus MagPro on Qi2 sertifitseeritud ja sellel on mitmeid turvafunktsioone, et kaitsta teie nutitelefoni kahjustuste eest.

Stabiilsus – teie nutitelefoni ohutus
Ärge kartke oma seadme kahjustamist. Hoidik on varustatud 11 N magnetiga, mis tagab stabiilsuse ja turvalisuse. See on ideaalne iPhone 15-12 seeria ja vanemate mudelite ning Android nutitelefonide jaoks. Sellisel juhul kinnitage nutitelefonile metallring (kaasas) või kasutage magnetkorpust.

Kaasas
- auto hoidik
- magnetring
- USB-A kuni USB-C kaabel
- USB-C kuni USB-C kaabel
- alkoholiga niisutatud salvrätik
- antistaatiline kleebis
- kasutusjuhend
| Tootja | Baseus |
|---|---|
| Tootja kood | C40164100121-01 |
| mudel | CW04 |
| Värv | must |
| Materjal | ABS, PC |
| Kaal | umbes 130 g |
| Sisendpinge | 5V/2.4A, 9V/2.23A, 12V/1.67A |
| Juhtmevaba laadimine | 5/7.5/10/15 W |
| Mõõtmed | 125 x 58 mm |
Seotud tooted
-

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 2.4A 1m (must + punane)
● Laos (217)2,85 € -

Baseus Laadimise Kiirlaadija USB 3.0 – Valge
● Laos (651)6,67 € -

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 2,4A 0,5m (Punane)
● Laos (822)3,82 € -

Baseus Cafule kaabel USB-C 2A 2m (Hall+Must)
● Laos (845)4,96 € -

Baseus Cafule Micro USB kaabel 1.5A 2m (Punane+Must)
● Laos (999)3,66 € -

Baseus gravitatsiooniline hoidik auto restile – must
● Laos (300)6,26 €