Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Axis P9117-PV nurgakaamera
809,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1421570
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
Bullet | Ceiling | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Indoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Minimum illumination 0.04 lx | Optical sensor size 1/1.8 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Night vision Yes | Total megapixels 6 MP | Built-in microphone Yes | Ethernet LAN Yes | Power source type PoE
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02864-001 |
| IK code | IK10 |
| Megapikslid kokku | 6 MP |
| Ethernet LAN | Yes |
| HTTPS encryption | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Heli tuvastamine | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Helisüsteem | 2-way |
| Toetatud videovormingud | H.264, H.265, M-JPEG |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.95 |
| Ühik arvutatud maht | 0.003168 |
| Üksuse kasti laius | 0.16 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.11 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling |
| Toote värv | White |
| Kaitsefunktsioonid | Vandal proof |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 176° |
| Fookuskauguse vahemik | 1.1 mm |
| Vormitegur | Bullet |
| Horisontaalne vaateväli (termomoodul) | 176° |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x |
| Töötemperatuur (T-T) | -15 – 50 °C |
| Mudel | 02864-001 |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8") |
| Maksimum resolutsioon | 2160 x 2160 pixels |
| Maksimaalne avaarv | 2.2 |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Öine nägemine | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.04 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -

Nutipistik WiFi Gosund EP2 10A Tuya
● Laos (4335)9,35 € -

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 €