Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P4705-PLVE 4MP turvakaamera
1 049,00 €
Tarne
Bulb | Ceiling/wall | Black/White | IP code IP66, IP67 | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Pan range -100 – 110 ° | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | 1xNumber of lenses | Night vision Yes | Total megapixels 2 MP | Frame rate 60 fps | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 975 g | 2xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02415-001 |
| IK code | IK10 |
| Pan range | -100 – 110° |
| Sensor type (panoramic camera) | CMOS |
| LED type | IR |
| Megapikslid kokku | 2 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| IP address filtering | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Laius | 133 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 975 g |
| Pöördenurk | 170° |
| Heli kodeksid | 24bit LPCM, AAC-LC 8/16/32/44.1/48 kHz, G.711 PCM 8 kHz, G.726 ADPCM 8 kHz, Opus 8/16/48 kHz24bit LPCM, AAC-LC 8/16/32/44.1/48 kHz, G.711 PCM 8 kHz, G.726 ADPCM 8 kHz, Opus 8/16/48 kHz |
| Video voogesitus | Yes |
| Helisüsteem | 2-way |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265, M-JPEG |
| Autofookus | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.004807 |
| Üksuse kasti laius | 0.11 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.23 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.19 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -75 – 75° |
| Kaamera säriaeg | 1/20000 – 1.5 s |
| Kaamera säriaeg (panoraamkaamera) | 1/20000 – 1.5 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 640 x 360, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | Black, White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 208 mm |
| Kaamerate arv | 2 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Ei sisalda | BFR, PVC |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 55 – 22° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 107 – 39° |
| Fookuskauguse vahemik | 3.3 – 8.1 |
| Vormitegur | Bulb |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Kõrgus | 88 mm |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Sharpness |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -30 – 50 °C |
| Mudel | P4705-PLVE |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Paroolikaitse | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Otsevaade | Yes |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalselt | 131 – 45° |
| Optilise sensori suurus (panoraamkaamera) | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Turvaalgoritmid | HTTPS |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Öine nägemine | Yes |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 7.9 W |
| Minimaalne valgustus (panoraamkaamera) | 0.1 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -

Mini gaasilekke detektor Habotest HT61
● Laos (50)15,85 €