Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P3935-LR M12 turvakaamera
545,00 €
Tarne
Dome | Ceiling | Black/White | IP code IP66, IP67 | IP security camera | Wired | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.01 lx | Pan range -30 – 30 ° | Optical sensor size 1/2.9 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Night vision Yes | Night vision distance 15 m | Total megapixels 2 MP | Frame rate 45 fps | Image stabilizer Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 410 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 01932-001 |
| IK code | IK10 |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Pan range | -30 – 30° |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 2 MP |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| HTTPS encryption | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Manual | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Laius | 110 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 410 g |
| Pöördenurk | 350° |
| Video voogesitus | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC-LC, G.711, LPCM, PCM |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Helisüsteem | 1-way |
| Video tihendamise vormingud | AVC, H.264, H.265, HEVC, M-JPEG, MPEG4 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.55 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001683 |
| Üksuse kasti laius | 0.12 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.165 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.085 |
| Bitikiiruse juhtimine | Variable Bit Rate (VBR) |
| Kaldenurga vahemik | 15 – 90° |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 160 x 120, 160 x 90, 1280 x 960, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Voogesituse meetod | Multicast |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling |
| Toote värv | Black, White |
| Öise nägemise kaugus | 15 m |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 110 mm |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 62° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 110° |
| Fikseeritud fookuskaugus | 2.8 mm |
| Flash mälu | 512 MB |
| Udukindel | Yes |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 45 fps |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85258900 |
| Kõrgus | 49.4 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Sharpness |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 55 °C |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Mudel | P3935-LR M12 |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.9 mm (1 / 2.9") |
| Paroolikaitse | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Energiatarve (max) | 11.8 W |
| Proovi määr | 48 kHz |
| Infrapuna lainepikkus | 940 nm |
| Mikrofon sees | Yes |
| Kasutajate arv | 8 user(s) |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Energiatarve (tüüpiline) | 6.6 W |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Andurite arv | 1 |
| Eelseadistatud punktid | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.01 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -

Nutikas lüliti WiFi SONOFF 4CHPROR3
● Laos (1680)20,73 € -

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 €