Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P3925-R 1080p turvakaamera
503,00 €
Tarne
Dome | Ceiling | Black/White | IP code IP66, IP67 | IP security camera | Wired | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.01 lx | Pan range -30 – 30 ° | Optical sensor size 1/2.9 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Total megapixels 2 MP | Frame rate 45 fps | Image stabilizer Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 410 g
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 01920-001 |
| IK code | IK10 |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Pan range | -30 – 30° |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 2 MP |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| HTTPS encryption | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Laius | 110 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 410 g |
| Pöördenurk | 350° |
| Video voogesitus | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | AVC, H.264, H.265, HEVC, M-JPEG, MPEG4 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.54 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001683 |
| Üksuse kasti laius | 0.12 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.165 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.085 |
| Bitikiiruse juhtimine | Variable Bit Rate (VBR) |
| Ringreisi salvestus | Yes |
| Kaldenurga vahemik | 15 – 90° |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/33500 – 2 s |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 160 x 120, 160 x 90, 1280 x 960, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Voogesituse meetod | Multicast |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling |
| Toote värv | Black, White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 110 mm |
| Keelte tugi | Simplified Chinese, Traditional Chinese, German, English, Spanish, French, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Ei sisalda | PVC |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 62° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 110° |
| Fikseeritud fookuskaugus | 2.8 mm |
| Flash mälu | 512 MB |
| Udukindel | Yes |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 45 fps |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85258900 |
| Kõrgus | 49.5 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Sharpness |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 55 °C |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Mudel | P3925-R RJ45 |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.9 mm (1 / 2.9") |
| Paroolikaitse | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Energiatarve (max) | 6.4 W |
| Kasutajate arv | 8 user(s) |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Maksimaalne avaarv | 1.6 |
| Energiatarve (tüüpiline) | 4.2 W |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| PTZ kontroll | Yes |
| Keelte arv | 1 |
| Andurite arv | 1 |
| Eelseadistatud punktid | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.01 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 € -

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 €