Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P3287-LV dome turvakaamera
879,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | Black/White | IP code IP66 | Weatherproof Yes | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.02 lx | Pan range -190 – 190 ° | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | 1xNumber of lenses | Night vision Yes | Night vision distance 45 m | Total megapixels 5 MP | Frame rate 30 fps | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 820 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02983-001 |
| IK code | IK10 |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Pan range | -190 – 190° |
| Recognize distance (wide) | 12 m |
| LED type | IR |
| Megapikslid kokku | 5 MP |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Manual | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 820 g |
| Ilmastikukindel | Yes |
| Märguande tüüp | |
| Pöördenurk | 190° |
| Video voogesitus | Yes |
| Heli tuvastamine | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Toetatud videovormingud | AV1, AVC, H.264, H.265, HEVC, M-JPEG, MPEG4 |
| Autofookus | Yes |
| Automaatne jälgimine | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.003757 |
| Üksuse kasti laius | 0.17 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.17 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.13 |
| Käitumise analüüs | Line crossing detection |
| Bitikiiruse juhtimine | Variable Bit Rate (VBR) |
| Ringreisi salvestus | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -45 – 80° |
| Klemmiploki port | Yes |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera piksli suurus | 2 µm |
| Kaamera säriaeg | 1/30500 – 2 s |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Sertifitseerimine | UL/cUL, CE, KC, EAC, VCCI, RCM, ICES, UKCA, FCC |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 1280 x 800 (WXGA), 1440 x 1080, 1920 x 1080 (HD 1080), 2592 x 1944 |
| Kaasas päikesekaitse | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Voogesituse meetod | Multicast |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | Black, White |
| Öise nägemise kaugus | 45 m |
| Kaitsefunktsioonid | Impact resistant, Vandal proof |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Tuvastamiskaugus (tele) | 170 m |
| Tuvasta kaugus (lai) | 60 m |
| Tuvastage kaugus (lai) | 6 m |
| Ei sisalda | CFR, PVC, PVC/BFR |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 26° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 34° |
| Flash mälu | 8000 MB |
| Flip & peegel | Yes |
| Fookuskauguse vahemik | 3 – 8.5 mm |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Korpuse materjal | Plastic, Polycarbonate (PC) |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness |
| Inimeste ja sõidukite sihtmärkide klassifikatsioon | Yes |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1AE, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Jälgimiskaugus (tele) | 67 m |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Maksimum resolutsioon | 2592 x 1944 pixels |
| Piksliloendur | Yes |
| Vaatluskaugus (lai) | 24 m |
| Energiatarve (max) | 12.6 W |
| Infrapuna lainepikkus | 850 nm |
| Privaatsuskaitse | Yes |
| RAM-i maht | 2000 MB |
| Objektiivi läbimõõt | 2.9 cm |
| Maksimaalne avaarv | 1.76 |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES-XTS, EAP-TLS, HTTPS, MSCHAPv2, PEAP |
| Tuvasta kaugus (tele) | 34 m |
| Energiatarve (tüüpiline) | 4.7 W |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Minimaalne avaarv | 1.7 |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| LED indikaatorid | Yes |
| Kauguse (tele) määramine | 17 m |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Andurite arv | 1 |
| Minimaalne valgustus | 0.02 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -

Nutikas stseeniseinakatkestaja Sonoff NSPanel
● Laos (146)41,87 €