Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P3275-LV dome turvakaamera
719,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/Wall/Pole | White | IP code IP54 | IP security camera | Wired | Placement Indoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Alarm input/output Yes | Minimum illumination 0.02 lx | Pan range -190 – 190 ° | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | Night vision Yes | Night vision distance 40 m | Total megapixels 2 MP | Frame rate 60 fps | Noise reduction Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Cloud-managed Yes | Power source type DC,PoE | Weight 800 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 03149-001 |
| IK code | IK10 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Pan range | -190 – 190° |
| Recognize distance (wide) | 9.6 m |
| LED type | IR |
| Megapikslid kokku | 2 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Manual | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 800 g |
| Häire sisend/väljund | Yes |
| Pöördenurk | 95° |
| Video voogesitus | Yes |
| Video salvestamine | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Helisüsteem | 2-way |
| Helisüsteem täisdupleks | Yes |
| Video tihendamise vormingud | AV1, H.264, H.265, M-JPEG |
| Autofookus | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.003506 |
| Üksuse kasti laius | 0.165 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.17 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.125 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -45 – 80° |
| Klemmiploki port | Yes |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera piksli suurus | 2.9 µm |
| Kaamera säriaeg | 1/37000 – 2 s |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Pilve hallatav | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/Wall/Pole |
| Toote värv | White |
| Öise nägemise kaugus | 40 m |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| DC väljundvool | 0.025 A |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 12 |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Tuvastamiskaugus (tele) | 135 m |
| Tuvasta kaugus (lai) | 48 m |
| Tuvastage kaugus (lai) | 4.8 m |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 52 – 18° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 100 – 32° |
| Dünaamiline ulatus | 120 dB |
| Flash mälu | 8192 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 3.4 – 9.8 mm |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Võimsuse kontrolli tüüp | Auto |
| Korpuse materjal | Plastic, Polycarbonate (PC) |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness, White balance |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1AE, IEEE 802.1ar, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Mudel | P3275-LV |
| Jälgimiskaugus (tele) | 54 m |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Piksliloendur | Yes |
| Vaatluskaugus (lai) | 19 m |
| Energiatarve (max) | 10 W |
| Infrapuna lainepikkus | 850 nm |
| Mikrofon sees | Yes |
| RAM-i maht | 2048 MB |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Maksimaalne avaarv | 2.7 |
| Paigalduskomplekt | Yes |
| Protsessori mudel | ARTPEC-9 |
| Tuvasta kaugus (tele) | 27 m |
| Energiatarve (tüüpiline) | 3.4 W |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Minimaalne avaarv | 1.4 |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| LED indikaatorid | Yes |
| Kauguse (tele) määramine | 14 m |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Andurite arv | 1 |
| Võrguühendusega salvestusruum (NAS) | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.02 lx |
Seotud tooted
-

Nutipistik WiFi Gosund EP2 10A Tuya
● Laos (4335)9,35 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 €