Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P3267-LVE dome turvakaamera
979,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Outdoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.13 lx | Pan range -190 – 190 ° | Optical sensor size 1/2.7 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | 1xNumber of lenses | Night vision Yes | Night vision distance 40 m | Total megapixels 5 MP | Frame rate 30 fps | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 900 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02330-001 |
| IK code | IK10 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Pan range | -190 – 190° |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Smart IR | Yes |
| Megapikslid kokku | 5 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| HTTPS encryption | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Manual | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 900 g |
| Märguande tüüp | |
| Pöördenurk | 190° |
| Video voogesitus | Yes |
| Heli tuvastamine | Yes |
| Video salvestamine | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265, M-JPEG |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.18 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00588 |
| Üksuse kasti laius | 0.14 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.21 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.2 |
| Bitikiiruse juhtimine | Variable Bit Rate (VBR) |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kaldenurga vahemik | -10 – 80° |
| Klemmiploki port | Yes |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/33500 – 1/5 s |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Öise nägemise kaugus | 40 m |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Keelte tugi | Simplified Chinese, Traditional Chinese, German, English, Spanish, French, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 14.9 cm |
| Kaasas puurimise mall | Yes |
| Flash mälu | 8192 MB |
| Flip & peegel | Yes |
| Fookuskauguse vahemik | 3 – 8 mm |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Võimsuse kontrolli tüüp | Auto |
| Kõrgus | 107 mm |
| Korpuse materjal | Polycarbonate (PC) |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 50 °C |
| Mudel | P3267-LVE |
| Tavaline teravustamisulatus | 1 m |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Paroolikaitse | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2592 x 1944 pixels |
| Energiatarve (max) | 12.1 W |
| Infrapuna lainepikkus | 850 nm |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Energiatarve (tüüpiline) | 6.4 W |
| Toetatud paigutus | Outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 2048 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Keelte arv | 12 |
| Andurite arv | 1 |
| Minimaalne valgustus | 0.13 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -

Nutipistik WiFi Gosund EP2 10A Tuya
● Laos (4335)9,35 € -

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 €