Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P3265-LV dome turvakaamera
615,23 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (5)
Tootekood: 1425225
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
SSD series 5400 Pro | 960 GB | M.2 | Serial ATA III | Component for Laptop | Weight 10 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDDAV960TGA-1BC1ZABYYR |
| Interface | Serial ATA III |
| SSD series | 5400 Pro |
| Laius | 22 mm |
| Kaal | 10 g |
| Kokkuvõte | Micron 5400 PRO. SSD capacity: 960 GB, SSD form factor: M.2, Data transfer rate: 6 Gbit/s, Component for: Laptop |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.02 |
| Ühik arvutatud maht | 4.928E-05 |
| Üksuse kasti laius | 0.056 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.176 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Sihttöökoormus | Read Intensive (RI) |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | Laptop |
| Sügavus | 3.8 mm |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 960 GB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717070 |
| Kõrgus | 80 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 95000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 33000 IOPS |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gosund SP211 kahekordne WiFi nutipistik, 2 tükki 3500W (kahepakendis) Tuya
● Laost otsas21,95 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 €