Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P3248-LV dome turvakaamera
979,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | Black/White | IP code IP56 | IP security camera | Wired | Placement Outdoor | PTZ control Yes | Minimum illumination 0.14 lx | Pan range -180 – 180 ° | Optical sensor size 1/1.8 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Total megapixels 8.3 MP | Frame rate 30 fps | Ethernet LAN Yes | Power source type PoE | Weight 720 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 01597-001 |
| IK code | IK10 |
| Pan range | -180 – 180° |
| Megapikslid kokku | 8.3 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Manual | Yes |
| Säriaja reguleerimine | Auto |
| Kaal | 720 g |
| Pöördenurk | 350° |
| Toetatud helivormingud | ADPCM, LPCM, PCM |
| Helisüsteem täisdupleks | Yes |
| Toetatud videovormingud | H.264, H.265, M-JPEG |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.96 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00392 |
| Üksuse kasti laius | 0.16 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.14 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kaldenurga vahemik | -75 – 75° |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/8500 – 1/5 s |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud videorežiimid | 2160p |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 3840 x 2160 |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | Black, White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Diameeter | 14.9 cm |
| Flash mälu | 512 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 4.3 – 8.6 mm |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85258900 |
| Kõrgus | 103 mm |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8") |
| Maksimum resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Energiatarve (max) | 11.4 W |
| Toetatud paigutus | Outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Siseminemälu | 2048 MB |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 8.2 W |
| PTZ kontroll | Yes |
| Andurite arv | 1 |
| Minimaalne valgustus | 0.14 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 € -

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 €