Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P3245-LVE 22mm dome turvakaamera
749,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Pan range -180 – 180 ° | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | 1xNumber of lenses | Frame rate 60 fps | Time stamp overlay Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 860 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02047-001 |
| IK code | IK10 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Pan range | -180 – 180° |
| Ethernet LAN | Yes |
| HTTPS encryption | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 860 g |
| Märguande tüüp | E-mail, Text alert message |
| Pöördenurk | 180° |
| Video voogesitus | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC-LC, G.711, G.726, LPCM, OPUS |
| Video salvestamine | Yes |
| Videotuvastuse analüütika | Yes |
| Helisüsteem | 2-way |
| Helisüsteem täisdupleks | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265, M-JPEG |
| Autofookus | Yes |
| Automaatne panoraamrežiim | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00676 |
| Üksuse kasti laius | 0.2 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.26 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.13 |
| Käitumise analüüs | Line crossing detection, Object removal detection |
| Ajatempli ülekate | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -10 – 80° |
| Termiline kaadrisagedus (NTSC) | 50 – 60 Hz |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/66500 – 2 s |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 160 x 90, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Kaitsefunktsioonid | Impact resistant |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Keelte tugi | Simplified Chinese, Traditional Chinese, German, English, Spanish, French, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 14.9 cm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 19° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 35° |
| Dünaamiline ulatus | 120 dB |
| Flash mälu | 512 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 9 – 22 mm |
| Fookuse reguleerimine | 1.6 |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Sagedusvahemik | 50 – 60 Hz |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85258900 |
| Kõrgus | 104 mm |
| Korpuse materjal | Polycarbonate (PC) |
| Inimeste ja sõidukite sihtmärkide klassifikatsioon | Yes |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 50 °C |
| Kinnitusklamber(id) on kaasas | Yes |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Piksliloendur | Yes |
| Energiatarve (max) | 11.3 W |
| Proovi määr | 48 kHz |
| Mikrofon sees | Yes |
| Kaugvaatamine | Jah |
| Paigalduskomplekt | Yes |
| Turvaalgoritmid | EAP-TLS, HTTPS |
| Energiatarve (tüüpiline) | 6.4 W |
| Toetatud paigutus | Outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 1024 MB |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 6.4 W |
| PTZ kontroll | Yes |
| Keelte arv | 11 |
| Eelseadistatud punktid | Yes |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -
Väljamüüdud 
Gosund SP211 kahekordne WiFi nutipistik, 2 tükki 3500W (kahepakendis) Tuya
● Laost otsas21,95 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 €