Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P3245-LV dome turvakaamera
579,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP52 | IP security camera | Wired | Placement Outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Pan range -180 – 180 ° | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Night vision Yes | Night vision distance 40 m | Frame rate 60 fps | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 650 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 01592-001 |
| IK code | IK10 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Pan range | -180 – 180° |
| LED type | IR |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| HTTPS encryption | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 650 g |
| Pöördenurk | 175° |
| Video voogesitus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | AVC, H.264, H.265, HEVC, M-JPEG, MPEG4 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.92 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00401 |
| Üksuse kasti laius | 0.165 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.135 |
| Bitikiiruse juhtimine | Variable Bit Rate (VBR) |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kaldenurga vahemik | -75 – 75° |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/66500 – 2 s |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Öise nägemise kaugus | 40 m |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Keelte tugi | Simplified Chinese, Traditional Chinese, German, English, Spanish, French, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 14.9 cm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 53° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 100° |
| Flash mälu | 512 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 3.4 – 8.9 mm |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85258900 |
| Kõrgus | 103 mm |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Paroolikaitse | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Infrapuna lainepikkus | 850 nm |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Maksimaalne avaarv | 1.8 |
| Energiatarve (tüüpiline) | 6.4 W |
| Toetatud paigutus | Outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 1024 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 10.7 W |
| PTZ kontroll | Yes |
| Keelte arv | 11 |
| Andurite arv | 1 |
| Minimaalne valgustus | 0 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -

Nutikas stseeniseinakatkestaja Sonoff NSPanel
● Laos (146)41,87 € -

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -
Väljamüüdud 
Gosund SP211 kahekordne WiFi nutipistik, 2 tükki 3500W (kahepakendis) Tuya
● Laost otsas21,95 € -

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 €