Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P1475-LE 2MP bullet turvakaamera
749,00 €
Tarne
Bullet | Pole clamp | White | IP code IP66, IP67 | IP security camera | Wired | Placement Outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Alarm input/output Yes | Minimum illumination 0.01 lx | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | Night vision Yes | Night vision distance 50 m | Total megapixels 2 MP | Frame rate 60 fps | Noise reduction Yes | Image stabilizer Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Cloud-managed Yes | Power source type DC,PoE | Weight 1.35 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 03181-001 |
| IK code | IK10 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| LED type | IR |
| Megapikslid kokku | 2 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet/Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Manual | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 1.35 kg |
| Häire sisend/väljund | Yes |
| Video voogesitus | Yes |
| Video salvestamine | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Helisüsteem | 2-way |
| Helisüsteem täisdupleks | Yes |
| Video tihendamise vormingud | AV1/H.264/H.265/M-JPEG |
| Autofookus | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 6 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.83 |
| Ühik arvutatud maht | 0.007597 |
| Üksuse kasti laius | 0.145 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.265 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.17 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Klemmiploki port | Yes |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera piksli suurus | 2.9 µm |
| Kaamera säriaeg | 1/37000 – 2 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Pilve hallatav | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash)/MicroSDHC/MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Pole clamp |
| Toote värv | White |
| Öise nägemise kaugus | 50 m |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| DC väljundvool | 0.025 A |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 12 |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 61 – 20° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 117 – 36° |
| Dünaamiline ulatus | 120 dB |
| Flash mälu | 8192 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 3.1 – 9 mm |
| Vormitegur | Bullet |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Võimsuse kontrolli tüüp | Auto |
| Korpuse materjal | Aluminium/Polycarbonate (PC) |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness/Contrast/Saturation/Sharpness/White balance |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1AE/IEEE 802.1ar/IEEE 802.1x/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Mudel | P1475-LE |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Piksliloendur | Yes |
| Energiatarve (max) | 12.95 W |
| Infrapuna lainepikkus | 850 nm |
| RAM-i maht | 2048 MB |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Maksimaalne avaarv | 2.9 |
| Paigalduskomplekt | Yes |
| Protsessori mudel | ARTPEC-9 |
| Toetatud paigutus | Outdoor |
| Minimaalne avaarv | 1.6 |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| LED indikaatorid | Yes |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Andurite arv | 1 |
| Võrguühendusega salvestusruum (NAS) | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.01 lx |
Seotud tooted
-

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 €