Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P1467-LE turvakaamera
899,00 €
Tarne
Bullet | Ceiling/wall | White | IP code IP66, IP67 | Weatherproof Yes | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.13 lx | Optical sensor size 1/2.7 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | 1xNumber of lenses | Night vision Yes | Night vision distance 40 m | Total megapixels 5 MP | Frame rate 30 fps | Ethernet LAN Yes | Power source type PoE | Weight 1.2 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02341-001 |
| IK code | IK10 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 5 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| HTTPS encryption | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Manual | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 280 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 1.2 kg |
| Ilmastikukindel | Yes |
| Märguande tüüp | E-mail, Text alert message |
| Video voogesitus | Yes |
| Heli tuvastamine | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC-LC, ADPCM, G.711, G.726, LPCM, OPUS, PCM |
| Video salvestamine | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265 |
| Ühikud saatekasti kohta | 6 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00721 |
| Üksuse kasti laius | 0.14 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.26 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.16 |
| Bitikiirus | Configurable bit rate |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Sisseehitatud SSD | No |
| Klemmiploki port | Yes |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/50000 – 1/5 s |
| Kategooria kood | FNC |
| Sertifitseerimine | EN 55032 Class A, EN 50121-4, IEC 62236-4, EN 55035, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), VCCI Class A, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A |
| Toetatud videorežiimid | 720p |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 1280 x 720 (HD 720) |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Öise nägemise kaugus | 40 m |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 280 mm |
| Keelte tugi | Simplified Chinese, Traditional Chinese, German, English, Spanish, French, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 13.2 cm |
| Kokkuvõtte autentimine | Yes |
| Ei sisalda | BFR, PVC |
| Kaasas puurimise mall | Yes |
| Flash mälu | 8000 MB |
| Flip & peegel | Yes |
| Fookuskauguse vahemik | 2.8 – 8 mm |
| Vormitegur | Bullet |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Korpuse materjal | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Mudel | P1467-LE |
| Kinnitusklamber(id) on kaasas | Yes |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Paroolikaitse | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2592 x 1944 pixels |
| Piksliloendur | Yes |
| Energiatarve (max) | 12.9 W |
| Infrapuna lainepikkus | 850 nm |
| Mikrofon sees | Yes |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES-XTS, EAP-TLS |
| Energiatarve (tüüpiline) | 5.8 W |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 2000 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Keelte arv | 12 |
| Andurite arv | 1 |
| Minimaalne valgustus | 0.13 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 € -

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -

Nutikas stseeniseinakatkestaja Sonoff NSPanel
● Laos (146)41,87 €