Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P1465-LE 29mm turvakaamera
849,00 €
Tarne
Bullet | Wall/Pole | White | IP code IP67 | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.01 lx | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | Night vision Yes | Night vision distance 40 m | Frame rate 60 fps | Noise reduction Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type DC,PoE | Weight 1.2 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02340-001 |
| IK code | IK10 |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| HTTPS encryption | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 1.2 kg |
| Video voogesitus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | AVC, H.264, H.265, HEVC, MPEG4 |
| Autofookus | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.55 |
| Ühik arvutatud maht | 0.005824 |
| Üksuse kasti laius | 0.14 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.26 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.16 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kaamera piksli suurus | 2.9 µm |
| Kaamera säriaeg | 1/71500 – 2 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Lähim teravustamiskaugus | 0.5 m |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Wall/Pole |
| Toote värv | White |
| Öise nägemise kaugus | 40 m |
| Kaitsefunktsioonid | Vandal proof |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 10, 28 |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 13.2 cm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 59° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 117° |
| Flash mälu | 8192 MB |
| Udukindel | Yes |
| Vormitegur | Bullet |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Korpuse materjal | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pikkus | 280 mm |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Mudel | P1465-LE 29 mm |
| Signaali ja müra suhe (SNR) (panoraamkaamera) | 55 dB |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Energiatarve (max) | 12.95 W |
| Mikrofon sees | Yes |
| Objektiivi läbimõõt | 2.9 cm |
| Turvaalgoritmid | EAP-TLS, HTTPS, TLS |
| Energiatarve (tüüpiline) | 7.2 W |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 1024 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 7.9 W |
| PTZ kontroll | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.01 lx |
Seotud tooted
-

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 €