Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P1387 5MP box turvakaamera
929,00 €
Tarne
Box | Wall | White | IP security camera | Wired | Placement Indoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.008 lx | Optical sensor size 1/2.7 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Total megapixels 5 MP | Frame rate 60 fps | Noise reduction Yes | Image stabilizer Yes | Built-in microphone Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type DC,PoE | Weight 480 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02735-001 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Recognize distance (wide) | 11.2 m |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 5 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| RS-422 ports | 1 |
| RS-485 ports | 1 |
| Manual | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Laius | 80 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal (koos alusega) | 775 g |
| Kaal | 480 g |
| Häire sisendkanalid | 2 |
| Alarm väljundkanalid | 2 |
| Video voogesitus | Yes |
| Heli tuvastamine | Yes |
| Toetatud helivormingud | G.711, G.726, LPCM, OPUS |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Helisüsteem | 2-way |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265, M-JPEG, MPEG4 |
| Autofookus | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.08 |
| Ühik arvutatud maht | 0.006379 |
| Üksuse kasti laius | 0.225 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.27 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.105 |
| Bitikiiruse juhtimine | Variable Bit Rate (VBR) |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Klemmiploki port | Yes |
| Kaamera piksli suurus | 2 µm |
| Komplektis klemmiplokk | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/66500 – 2 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 160 x 120, 160 x 90, 2592 x 1944 |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Voogesituse meetod | Multicast |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Wall |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 225 mm |
| Keelte tugi | Multi |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 10, 28 |
| Tuvastamiskaugus (tele) | 244.2 m |
| Tuvasta kaugus (lai) | 56.2 m |
| Tuvastage kaugus (lai) | 5.6 m |
| Ei sisalda | BFR |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 18 – 80° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 24 – 112° |
| Dünaamiline ulatus | 120 dB |
| Flash mälu | 8192 MB |
| Flip & peegel | Yes |
| Fookuskauguse vahemik | 2.8 – 13 mm |
| Vormitegur | Box |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Võimsuse kontrolli tüüp | Auto |
| Kõrgus | 63.5 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Sharpness |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -10 – 55 °C |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Mudel | AXIS P1387 Box Camera |
| Jälgimiskaugus (tele) | 96.9 m |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2592 x 1944 pixels |
| Vaatluskaugus (lai) | 22.3 m |
| Energiatarve (max) | 10.57 W |
| Intelligentse videovalvesüsteemi (IVS) funktsioonid | Face detection, Human detection, Line crossing detection, Scene change, Vehicle detection |
| Mikrofon sees | Yes |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Paigalduskomplekt | Yes |
| Protsessori mudel | ARTPEC-8 |
| Tuvasta kaugus (tele) | 48.8 m |
| Energiatarve (tüüpiline) | 4.26 W |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Minimaalne avaarv | 1.4 |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Kauguse (tele) määramine | 24.4 m |
| Siseminemälu | 2048 MB |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 11.73 W |
| PTZ kontroll | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.008 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -

Mini gaasilekke detektor Habotest HT61
● Laos (50)15,85 €