Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis P1385-E 2MP turvakaamera
1 079,00 €
Tarne
Box | Ceiling/wall | Black/White | IP code IP66, IP67 | IP security camera | Wired | Placement Indoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.05 lx | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | Night vision Yes | Total megapixels 2 MP | Frame rate 60 fps | Noise reduction Yes | Image stabilizer Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type DC,PoE | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02734-001 |
| PTZ modes | Digital PTZ, Preset point |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 2 MP |
| Ethernet LAN | Yes |
| RS-485 ports | 2 |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Video voogesitus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265 |
| Autofookus | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.035 |
| Üksuse kasti laius | 0.25 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.56 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.25 |
| Kaamera piksli suurus | 2.9 µm |
| Kaamera säriaeg | 1/37000 – 2 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | Black, White |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 10, 28 |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 64 – 15° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 121 – 26° |
| Flash mälu | 8192 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 2.8 – 13 mm |
| Udukindel | Yes |
| Vormitegur | Box |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Võimsuse kontrolli tüüp | Auto |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Mudel | P1385-E |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Energiatarve (max) | 25.5 W |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, EAP-TLS, HTTPS, PEAP, TLS |
| Energiatarve (tüüpiline) | 3.6 W |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 1024 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.05 lx |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 €