Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M4327-P 6MP dome turvakaamera
599,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP security camera | Wired | Placement Indoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.03 lx | Optical sensor size 1/1.8 ” | Sensor type CMOS | Fixed focus Yes | Night vision Yes | Total megapixels 6 MP | Frame rate 60 fps | Noise reduction Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 300 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02636-001 |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 6 MP |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| HTTPS encryption | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 300 g |
| Video voogesitus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | AVC, H.264, H.265, HEVC, M-JPEG, MPEG4 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001375 |
| Üksuse kasti laius | 0.11 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.125 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.1 |
| Kaamera säriaeg | 1/33500 – 1/5 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 1920 x 1440, 2560 x 1440, 2560 x 1920 |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Diameeter | 10.1 cm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 182° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 182° |
| Fikseeritud fookus | Yes |
| Flash mälu | 8192 MB |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Kõrgus | 51 mm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Mudel | M4327-P |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2160 x 2160 pixels |
| Energiatarve (max) | 5.1 W |
| Objektiivi läbimõõt | 1.1 mm |
| Maksimaalne avaarv | 2.2 |
| Turvaalgoritmid | EAP-TLS, HTTPS, TLS |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 2048 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 3.5 W |
| Minimaalne valgustus | 0.03 lx |
Seotud tooted
-

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 € -

Mini gaasilekke detektor Habotest HT61
● Laos (50)15,85 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 €