Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M4317-PLR dome turvakaamera
799,00 €
Tarne
Dome | Ceiling | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Optical sensor size 1/1.8 ” | Sensor type CMOS | Night vision Yes | Total megapixels 6 MP | Frame rate 60 fps | Noise reduction Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 860 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02833-001 |
| IK code | IK10 |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Sensor type (panoramic camera) | CMOS |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 6 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| IP address filtering | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 860 g |
| Video voogesitus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.002887 |
| Üksuse kasti laius | 0.165 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.1 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kaamera säriaeg | 1/33500 – 0.2 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 256 x 144, 384 x 288, 1920 x 1440, 2560 x 1440, 2560 x 1920, 384 x 288, 2560 x 1440, 2560 x 1920 |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 14.9 cm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 182° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 182° |
| Dünaamiline ulatus | 120 dB |
| Flash mälu | 8192 MB |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Kõrgus | 70 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 50 °C |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Mudel | M4317-PLR |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2560 x 1920 pixels |
| Turvaalgoritmid | EAP-TLS, MSCHAPv2, PEAP, TLS |
| Toetatud paigutus | Outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Siseminemälu | 2048 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 5.7 W |
| PTZ kontroll | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0 lx |
Seotud tooted
-

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 € -

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 € -

Nutikas lüliti WiFi SONOFF 4CHPROR3
● Laos (1680)20,73 €