Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M4308-PLE dome turvakaamera
1 049,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Alarm input/output Yes | Minimum illumination 0.04 lx | FOV angle 183 ° | Optical sensor size 1/1.7 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | 1xNumber of lenses | Fixed focus Yes | Night vision Yes | Total megapixels 12 MP | Frame rate 30 fps | Built-in microphone Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 850 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02100-001 |
| IK code | IK10 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 12 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| HTTPS encryption | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Manual | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 850 g |
| Häire sisend/väljund | Yes |
| Märguande tüüp | E-mail, Text alert message |
| Video voogesitus | Yes |
| Heli tuvastamine | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC-LC, ADPCM, G.711, G.726, LPCM, OPUS |
| Video salvestamine | Yes |
| Autofookus | No |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.06 |
| Ühik arvutatud maht | 0.002599 |
| Üksuse kasti laius | 0.165 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.09 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/22000 – 1 s |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Sertifitseerimine | EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), VCCI Class A, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, KS C9832 Class A, KS C9835 |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Kaitsefunktsioonid | Dust resistant, Water resistant |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Keelte tugi | Simplified Chinese, Traditional Chinese, German, English, French, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 14.9 cm |
| Kokkuvõtte autentimine | Yes |
| Kaasas puurimise mall | Yes |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 183° |
| Vaatevälja (FOV) nurk | 183° |
| Fikseeritud fookus | Yes |
| Flash mälu | 1000 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 1.3 mm |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85258900 |
| Kõrgus | 69 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 50 °C |
| Kinnitusklamber(id) on kaasas | Yes |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 1.7 mm (1 / 1.7") |
| Maksimum resolutsioon | 2880 x 2880 pixels |
| Piksliloendur | Yes |
| Energiatarve (max) | 15.5 W |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Paigalduskomplekt | Yes |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, HTTPS |
| Energiatarve (tüüpiline) | 7.9 W |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| LED indikaatorid | Yes |
| Siseminemälu | 2000 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Keelte arv | 12 |
| Andurite arv | 1 |
| Minimaalne valgustus | 0.04 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 €