Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Axis M4216-V dome turvakaamera
519,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1395998
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
Cube | Ceiling | White | IP security camera | Wired | Placement Indoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Optical sensor size 1/2.7 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Frame rate 30 fps | Power source type PoE | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02112-001 |
| IK code | IK08 |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00126 |
| Üksuse kasti laius | 0.12 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.15 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.07 |
| Kategooria kood | FNC |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling |
| Toote värv | White |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Fookuskauguse vahemik | 3 – 6 mm |
| Vormitegur | Cube |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85258900 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Mudel | M4216-V |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Maksimum resolutsioon | 2304 x 1728 pixels |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Andurite arv | 1 |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 €