Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M4216-LV dome turvakaamera
559,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP42 | IP security camera | Wired | Placement Indoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.18 lx | Pan range -180 – 180 ° | Optical sensor size 1/2.7 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | 1xNumber of lenses | Night vision Yes | Night vision distance 20 m | Total megapixels 4 MP | Frame rate 30 fps | Ethernet LAN Yes | Power source type PoE | Weight 375 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02113-001 |
| IK code | IK08 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Pan range | -180 – 180° |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 4 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| HTTPS encryption | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 375 g |
| Märguande tüüp | E-mail, Text alert message |
| Video voogesitus | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001248 |
| Üksuse kasti laius | 0.12 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.13 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.08 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kaldenurga vahemik | -40 – 65° |
| Sisseehitatud SSD | No |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/37500 – 1/5 s |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud videorežiimid | 720p, 1080p |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Öise nägemise kaugus | 20 m |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Keelte tugi | Simplified Chinese, Traditional Chinese, German, English, Spanish, French, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 12.1 cm |
| Ei sisalda | BFR, PVC |
| Flash mälu | 512 MB |
| Flip & peegel | Yes |
| Fookuskauguse vahemik | 3 – 6 mm |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrgus | 71 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 45 °C |
| Mudel | M4216-LV |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Paroolikaitse | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2304 x 1728 pixels |
| Energiatarve (max) | 9.7 W |
| Infrapuna lainepikkus | 855 nm |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Turvaalgoritmid | EAP-TLS |
| Energiatarve (tüüpiline) | 5 W |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 1024 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Keelte arv | 11 |
| Andurite arv | 1 |
| Minimaalne valgustus | 0.18 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 €