Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M4215-LV dome turvakaamera
519,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP42 | IP security camera | Wired | Placement Indoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.14 lx | Pan range -180 – 180 ° | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | Total megapixels 2 MP | Frame rate 30 fps | Noise reduction Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 366 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02677-001 |
| IK code | IK08 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Pan range | -180 – 180° |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 2 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| IP address filtering | Yes |
| Manual | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 366 g |
| Pöördenurk | 105° |
| Video voogesitus | Yes |
| Video salvestamine | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265, M-JPEG |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001579 |
| Üksuse kasti laius | 0.13 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.135 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.09 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -40 – 65° |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/25000 – 1/5 s |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Sertifitseerimine | CSA, UL/cUL, BIS, UKCA, CE, KC, EAC, VCCI, RCM |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -30 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Keelte tugi | Simplified Chinese, Traditional Chinese, Czech, German, Dutch, English, Spanish, Finnish, French, Italian, Japanese, Korean, Russian, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 12 cm |
| Kokkuvõtte autentimine | Yes |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 50 – 26° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 93 – 47° |
| Flash mälu | 512 MB |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrgus | 71 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 45 °C |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Mudel | M4215-LV |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Paroolikaitse | Yes |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Piksliloendur | Yes |
| Energiatarve (max) | 9.5 W |
| Peegel | Yes |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Maksimaalne avaarv | 2.6 |
| Pakendi sisu | Owner authentication key, virtual client license for H.264/H.265 |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Minimaalne avaarv | 1.7 |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 1024 MB |
| Öine nägemine | No |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 4.8 W |
| PTZ kontroll | Yes |
| Keelte arv | 19 |
| Võrguühendusega salvestusruum (NAS) | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.14 lx |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 € -

Mini gaasilekke detektor Habotest HT61
● Laos (50)15,85 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 € -
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 €