Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M3216-LVE dome turvakaamera
749,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.16 lx | Pan range 0 – 190 ° | Optical sensor size 1/2.7 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | Night vision Yes | Frame rate 30 fps | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 791 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02372-001 |
| IK code | IK10 |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Pan range | 0 – 190° |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| HTTPS encryption | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 791 g |
| Pöördenurk | 190° |
| Video voogesitus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.09 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00602 |
| Üksuse kasti laius | 0.2 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.215 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.14 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kaldenurga vahemik | -10 – 80° |
| Kaamera säriaeg | 1/50000 – 1/5 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Lähim teravustamiskaugus | 1 m |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 14.9 cm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 73° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 102° |
| Fikseeritud fookuskaugus | 2.9 mm |
| Flash mälu | 8192 MB |
| Udukindel | Yes |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Kõrgus | 102 mm |
| Korpuse materjal | Plastic, Polycarbonate (PC) |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 50 °C |
| Mudel | M3216-LVE |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Maksimum resolutsioon | 2688 x 1512 pixels |
| Mikrofon sees | Yes |
| Turvaalgoritmid | EAP-TLS, HTTPS |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Minimaalne avaarv | 2 |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 1024 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 4.8 W |
| PTZ kontroll | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.16 lx |
Seotud tooted
-

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -

Nutikas lüliti WiFi SONOFF 4CHPROR3
● Laos (1680)20,73 € -

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 €