Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M3215-LVE dome turvakaamera
639,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.14 lx | Pan range 0 – 190 ° | Optical sensor size 1/2.9 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | Night vision Yes | Frame rate 30 fps | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 783 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02371-001 |
| IK code | IK10 |
| Pan range | 0 – 190° |
| LED type | IR |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| HTTPS encryption | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 783 g |
| Pöördenurk | 190° |
| Video voogesitus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009 |
| Üksuse kasti laius | 0.2 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.25 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.18 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kaldenurga vahemik | -10 – 80° |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/37000 – 2 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Lähim teravustamiskaugus | 1 m |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 14.9 cm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 55° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 101° |
| Flash mälu | 8192 MB |
| Udukindel | Yes |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Kõrgus | 102 mm |
| Korpuse materjal | Plastic, Polycarbonate (PC) |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 50 °C |
| Mudel | M3215-LVE |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.9 mm (1 / 2.9") |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Mikrofon sees | Yes |
| Maksimaalne avaarv | 2 |
| Turvaalgoritmid | EAP-TLS, HTTPS |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 1024 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 4.8 W |
| PTZ kontroll | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.14 lx |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 €