Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M3128-LVE turvakaamera must
649,00 €
Tarne
Dome | Ceiling | Black | IP code IP66 | Weatherproof Yes | IP security camera | Wired | Placement Outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.22 lx | Pan range -180 – 180 ° | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Night vision Yes | Night vision distance 20 m | Frame rate 15 fps | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 390 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02921-001 |
| IK code | IK08 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Pan range | -180 – 180° |
| Sensor type (panoramic camera) | CMOS |
| Recognize distance (wide) | 16 m |
| LED type | IR |
| Manual | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 390 g |
| Ilmastikukindel | Yes |
| Pöördenurk | 95° |
| Video voogesitus | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC-LC, ADPCM, LPCM, PCM |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Helisüsteem | 2-way |
| Toetatud videovormingud | AVC, H.264, H.265, HEVC |
| Video tihendamise vormingud | MPEG, MPEG4 |
| Vertikaalne vaateväli (termomoodul) | 60° |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.54 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001518 |
| Üksuse kasti laius | 0.11 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.12 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.115 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaldenurga vahemik | 0 – 60° |
| Kaamera piksli suurus | 1.45 µm |
| Kaamera säriaeg | 1/71500 – 2 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 160 x 90, 3840 x 2160 |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling |
| Toote värv | Black |
| Öise nägemise kaugus | 20 m |
| Kaitsefunktsioonid | Impact resistant, Weather resistant |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Tuvasta kaugus (lai) | 80 m |
| Diameeter | 10.1 cm |
| Kokkuvõtte autentimine | Yes |
| Tuvastage kaugus (lai) | 8 m |
| Ei sisalda | PVC |
| Flash mälu | 512 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 2.9 mm |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 15 fps |
| Kõrgus | 93 mm |
| Horisontaalne vaateväli (termomoodul) | 110° |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Inimeste ja sõidukite sihtmärkide klassifikatsioon | Yes |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1AE, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -30 – 50 °C |
| Mudel | M3128-LVE, 02921-001 |
| Tavaline teravustamisulatus | 0.5 m |
| Signaali ja müra suhe (SNR) (panoraamkaamera) | 55 dB |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Paroolikaitse | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Piksliloendur | Yes |
| Vaatluskaugus (lai) | 31.7 m |
| Energiatarve (max) | 10.5 W |
| Proovi määr | 48 kHz |
| Infrapuna lainepikkus | 850 nm |
| Intelligentse videovalvesüsteemi (IVS) funktsioonid | Human detection, Vehicle detection |
| Turvaalgoritmid | HTTPS |
| Energiatarve (tüüpiline) | 4.3 W |
| Toetatud paigutus | Outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Siseminemälu | 2048 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Andurite arv | 1 |
| Minimaalne valgustus | 0.22 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 €