Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Axis M3126-LVE 4MP dome turvakaamera valge
539,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1429706
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
Bullet | Ceiling | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Indoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Minimum illumination 0.04 lx | Optical sensor size 1/2.7 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Night vision Yes | Total megapixels 4 MP
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02918-001 |
| IK code | IK08 |
| Megapikslid kokku | 4 MP |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Toetatud videovormingud | H.264, H.265, M-JPEG |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.54 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001581 |
| Üksuse kasti laius | 0.11 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.125 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.115 |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling |
| Toote värv | White |
| Kaitsefunktsioonid | Vandal proof |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 130° |
| Fikseeritud fookuskaugus | 2.4 mm |
| Vormitegur | Bullet |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Töötemperatuur (T-T) | -30 – 50 °C |
| Mudel | M3126-LVE |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Maksimum resolutsioon | 2688 x 1512 pixels |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalselt | 73° |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Öine nägemine | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.04 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -

Nutipistik WiFi Gosund EP2 10A Tuya
● Laos (4335)9,35 € -

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 €