Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M3126-LVE 4MP dome turvakaamera must
539,00 €
Tarne
Dome | Wall | Black | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Outdoor | PTZ control Yes | Maximum operating distance 47.4 m | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Built-in light Yes | Pan range 0 – 180 ° | Optical sensor size 2/7 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Identify distance 4.7 m | Night vision Yes | Total megapixels 4 MP | Frame rate 30 fps | Ethernet LAN Yes | Wi-Fi Yes | Card reader integrated Yes | Cloud-managed Yes | Power source type PoE | Weight 390 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02919-001 |
| IK code | IK08 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Pan range | 0 – 180° |
| LED type | IR |
| Megapikslid kokku | 4 MP |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Suumimisvõimalus | No |
| Laius | 46 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 390 g |
| Pöördenurk | 95° |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Video voogesitus | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC-LC, ADPCM, LPCM, OPUS, PCM |
| Heli sisendkanalid | 2.0 channels |
| Video salvestamine | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Heli väljundkanalid | 2.0 channels |
| Videotuvastuse analüütika | Yes |
| Helisüsteem | 2-way |
| Video tihendamise vormingud | AVC, H.264, H.265, HEVC, MPEG4 |
| Autofookus | No |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.54 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001587 |
| Üksuse kasti laius | 0.115 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.12 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.115 |
| Bitikiiruse juhtimine | Variable Bit Rate (VBR) |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Sisseehitatud valgusti | Yes |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaldenurga vahemik | 0 – 60° |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera piksli suurus | 2 µm |
| Kaamera säriaeg | 1/38500 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Lähim teravustamiskaugus | 0.5 m |
| Pilve hallatav | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Voogesituse meetod | Multicast |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Wall |
| Paroolikaitse tüüp | User |
| Toote värv | Black |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Päritoluriik | Sweden |
| Keelte tugi | Simplified Chinese, Traditional Chinese, Czech, German, Dutch, English, Spanish, Finnish, French, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Kauguse tuvastus | 47.4 m |
| Diameeter | 10.1 cm |
| Kokkuvõtte autentimine | Yes |
| Ei sisalda | PVC |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 73° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 130° |
| Fikseeritud fookuskaugus | 2.4 mm |
| Flash mälu | 512 MB |
| Fookus | Manual |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Kõrgus | 93 mm |
| Korpuse materjal | Polycarbonate (PC) |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness, White balance |
| Inimeste ja sõidukite sihtmärkide klassifikatsioon | Yes |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1AE, IEEE 802.1x |
| Töötemperatuur (T-T) | -30 – 50 °C |
| Pildi stabilisaator | No |
| Kauguse jälgimine | 18.8 m |
| Mudel | 02919-001 |
| Signaali ja müra suhe (SNR) (panoraamkaamera) | 55 dB |
| Optilise anduri suurus | 50.8 / 7 mm (2 / 7") |
| Paroolikaitse | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2688 x 1512 pixels |
| Piksliloendur | Yes |
| Valgusvoog | 0.19 lm |
| Proovi määr | 48 kHz |
| Infrapuna lainepikkus | 850 nm |
| Intelligentse videovalvesüsteemi (IVS) funktsioonid | Human detection, Line crossing detection, Moving object, Vehicle detection |
| Privaatsuskaitse | Yes |
| Haldustarkvara | AXIS Object Analytics, AXIS Scene Metadata, AXIS Live Privacy Shield, AXIS Video Motion Detection, active tampering alarm |
| Tunnista kaugust | 9.5 m |
| Peegel | Yes |
| RAM-i maht | 1024 MB |
| Liikumisandur | Yes |
| Paigalduskomplekt | Yes |
| Energiatarve (tüüpiline) | 4 W |
| Toetatud paigutus | Outdoor |
| Valgusdioodide arv | 2 |
| Liikumisanduri tehnoloogia | Passive infrared (PIR) sensor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Tuvastage kaugus | 4.7 m |
| Öine nägemine | Yes |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 10.5 W |
| PTZ kontroll | Yes |
| Keelte arv | 19 |
| Maksimaalne töökaugus | 47.4 m |
| Andurite arv | 1 |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Gosund SP211 kahekordne WiFi nutipistik, 2 tükki 3500W (kahepakendis) Tuya
● Laost otsas21,95 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 €