Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M3116-LVE mini dome turvakaamera (H.265)
449,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Outdoor | PTZ control Yes | Day/night mode Yes | Pan range -180 – 180 ° | Optical sensor size 1/2.7 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Fixed focus Yes | Night vision Yes | Night vision distance 20 m | Total megapixels 4 MP | Frame rate 30 fps | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 390 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 01605-001 |
| IK code | IK08 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Pan range | -180 – 180° |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 4 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | No |
| HTTPS encryption | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Manual | Yes |
| Kaal | 390 g |
| Pöördenurk | 190° |
| Video voogesitus | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | AVC, H.264, H.265, HEVC, M-JPEG |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.52 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001587 |
| Üksuse kasti laius | 0.115 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.12 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.115 |
| Bitikiiruse juhtimine | Variable Bit Rate (VBR) |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kaldenurga vahemik | 0 – 60° |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/33500 – 1/5 s |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 320 x 240, 2688 x 1512 |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Öise nägemise kaugus | 20 m |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Keelte tugi | Simplified Chinese, Traditional Chinese, German, English, Spanish, French, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 10.1 cm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 72° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 130° |
| Fikseeritud fookuskaugus | 2.4 mm |
| Fikseeritud fookus | Yes |
| Flash mälu | 512 MB |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85258900 |
| Kõrgus | 94 mm |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Sharpness |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -30 – 50 °C |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Paroolikaitse | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2688 x 1512 pixels |
| Energiatarve (max) | 8.7 W |
| Infrapuna lainepikkus | 850 nm |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Maksimaalne avaarv | 2.1 |
| Energiatarve (tüüpiline) | 4.6 W |
| Toetatud paigutus | Outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 1024 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Andurite arv | 1 |
| Minimaalne valgustus | 0 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -

Habotest HT601A gaasiandur koos häirega
● Laos (1538)25,20 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 € -

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 €