Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M3088-V 8MP dome turvakaamera
489,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP42 | IP security camera | Wired | Placement Indoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Alarm input/output Yes | Minimum illumination 0.25 lx | Pan range 0 – 175 ° | Optical sensor size 1/2.8 ” | Sensor type CMOS | Night vision Yes | Total megapixels 8 MP | Frame rate 15 fps | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 150 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02375-001 |
| IK code | IK08 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Pan range | 0 – 175° |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 8 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| HTTPS encryption | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Manual | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 150 g |
| Häire sisend/väljund | Yes |
| Pöördenurk | 175° |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Helisüsteem | 2-way |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265, M-JPEG, MPEG4 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.28 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001188 |
| Üksuse kasti laius | 0.11 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.12 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.09 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kaldenurga vahemik | 0 – 80° |
| Kaamera säriaeg | 1/71500 – 1/5 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Kaitsefunktsioonid | Dust resistant, Impact resistant, Water resistant |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Keelte tugi | Simplified Chinese, Traditional Chinese, Czech, German, Dutch, English, Spanish, Finnish, French, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 10.1 cm |
| Kokkuvõtte autentimine | Yes |
| Ei sisalda | BFR, PVC |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 56° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 109° |
| Flash mälu | 512 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 2.9 mm |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 15 fps |
| Kõrgus | 56 mm |
| Korpuse materjal | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Sharpness |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Paroolikaitse | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Piksliloendur | Yes |
| Energiatarve (max) | 4.2 W |
| Kasutajate arv | 1 user(s) |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Energiatarve (tüüpiline) | 3.6 W |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 2048 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Keelte arv | 18 |
| Andurite arv | 1 |
| Võrguühendusega salvestusruum (NAS) | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.25 lx |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 €