Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M3077-PLVE dome turvakaamera
829,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Indoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Alarm input/output Yes | Optical sensor size 1/1.8 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | 1xNumber of lenses | Fixed focus Yes | Night vision Yes | Frame rate 60 fps | Noise reduction Yes | Built-in microphone Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 700 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02018-001 |
| IK code | IK10 |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| LED type | IR |
| Ethernet LAN | Yes |
| HTTPS encryption | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 700 g |
| Häire sisend/väljund | Yes |
| Märguande tüüp | E-mail, Text alert message |
| Pöördenurk | 180° |
| Video voogesitus | Yes |
| Toetatud helivormingud | G.711, G.726, LC-AAC, LPCM, OPUS |
| Heli sisendkanalid | 2.0 channels |
| Video salvestamine | Yes |
| Videotuvastuse analüütika | Yes |
| Helisüsteem | 1-way |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265, M-JPEG, MPEG4 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.97 |
| Ühik arvutatud maht | 0.002599 |
| Üksuse kasti laius | 0.165 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.09 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Termiline kaadrisagedus (NTSC) | 50 – 60 Hz |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/16000 – 1 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 256 x 144, 384 x 288, 1920 x 1440, 2560 x 1440, 2560 x 1920 |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Keelte tugi | Simplified Chinese, Traditional Chinese, German, English, Spanish, French, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Diameeter | 14.9 cm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 183° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 183° |
| Dünaamiline ulatus | 120 dB |
| Fikseeritud fookus | Yes |
| Flash mälu | 512 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 1.56 mm |
| Fookuse reguleerimine | 2.0 |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85258900 |
| Kõrgus | 66 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 50 °C |
| Kinnitusklamber(id) on kaasas | Yes |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2560 x 1920 pixels |
| Piksliloendur | Yes |
| Energiatarve (max) | 11.9 W |
| Proovi määr | 48 kHz |
| Turvaalgoritmid | EAP-TLS, HTTPS |
| Energiatarve (tüüpiline) | 8 W |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Siseminemälu | 1024 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 8 W |
| Keelte arv | 12 |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 € -
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 €