Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M3026-VE 3MP dome turvakaamera
545,00 €
Tarne
Dome | Ceiling/wall | White | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | PTZ control Yes | Day/night mode Yes | Alarm input/output Yes | Minimum illumination 0.06 lx | Pan range 175 – 175 ° | Optical sensor size 1/3.6 ” | Sensor type CMOS | Night vision Yes | Total megapixels 3 MP | Frame rate 30 fps | Ethernet LAN Yes | Power source type PoE | PoE Yes | Weight 740 g
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 0547-001 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Pan range | 175 – 175° |
| Megapikslid kokku | 3 MP |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Interface | RJ-45 |
| HTTPS encryption | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Manual | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 132 mm |
| Kaal | 740 g |
| Häire sisend/väljund | Yes |
| Märguande tüüp | |
| Pöördenurk | 180° |
| Video voogesitus | Yes |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Toetatud videovormingud | H.264, M-JPEG |
| Video tihendamise vormingud | H.264, MPEG4 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.06 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0039 |
| Üksuse kasti laius | 0.13 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.2 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.15 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Kaldenurga vahemik | 0 – 70° |
| Kaablite tehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Kaamera säriaeg | 1/30500 – 2 s |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4/v6, HTTP, HTTPS, SSL/TLS, QoS Layer 3 DiffServ, FTP, CIFS/SMB, SMTP, Bonjour, UPnP, SNMPv1/v2c/v3 (MIB-II), DNS, DynDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, RTCP, ICMP, DHCP, ARP, SOCKS |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 160 x 120, 2048 x 1536 (QXGA) |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling/wall |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 132 mm |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Diameeter | 13.2 cm |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 106° |
| Flash mälu | 128 MB |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85258900 |
| Kõrgus | 93 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Colour depth, Contrast, Saturation, Sharpness |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Töötemperatuur (T-T) | -30 – 50 °C |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 3.6 mm (1 / 3.6") |
| Maksimum resolutsioon | 2048 x 1536 pixels |
| Objektiivi läbimõõt | 2 mm |
| Maksimaalne avaarv | 2 |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| LED indikaatorid | Yes |
| Siseminemälu | 512 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.06 lx |
Seotud tooted
-

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -

Nutipistik WiFi Gosund EP2 10A Tuya
● Laos (4335)9,35 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 €