Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Axis M1137 MK II 5MP box turvakaamera
589,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1400078
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
Box | Wall | Black/White | Wired | Placement Indoor & outdoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.17 lx | Optical sensor size 1/2.7 ” | Sensor type CMOS | Night vision Yes | Total megapixels 5 MP | Frame rate 30 fps | Power source type DC,PoE | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02484-001 |
| Megapikslid kokku | 5 MP |
| Laius (alusega) | 70 mm |
| Laius | 70 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Toetatud videovormingud | H.264, H.265 |
| Video tihendamise vormingud | MPEG4 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0024 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.2 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.08 |
| Kaamera säriaeg | 1/33500 – 1/5 s |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 160 x 120 |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Wall |
| Toote värv | Black, White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 179 mm |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 10, 12, 15, 16, 24, 28 |
| Sügavus (alust kasutades) | 179 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 179 mm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 82° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 112° |
| Flash mälu | 512 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 2.8 – 13 mm |
| Vormitegur | Box |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85258900 |
| Kõrgus | 59 mm |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -20 – 50 °C |
| Mudel | M1137 Mk II |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Maksimum resolutsioon | 2592 x 1944 pixels |
| Energiatarve (max) | 6.6 W |
| Energiatarve (tüüpiline) | 4.4 W |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Öine nägemine | Yes |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 4.5 W |
| Minimaalne valgustus | 0.17 lx |
Seotud tooted
-

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -

Nutikas stseeniseinakatkestaja Sonoff NSPanel
● Laos (146)41,87 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 €