Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis M1135-E 2MP bullet turvakaamera
599,00 €
Tarne
Box | Wall | White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.1 lx | Optical sensor size 1/2.9 ” | Sensor type CMOS | Night vision Yes | Total megapixels 2 MP | Frame rate 30 fps | Ethernet LAN Yes | Power source type DC,PoE | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02485-001 |
| IK code | IK10 |
| PTZ modes | Digital PTZ |
| Megapikslid kokku | 2 MP |
| Ethernet LAN | Yes |
| Laius (alusega) | 143 mm |
| Laius | 143 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal (koos alusega) | 1.8 kg |
| Helisüsteem | 2-way |
| Toetatud videovormingud | H.264, H.265 |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265, MPEG4 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0105 |
| Üksuse kasti laius | 0.25 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.35 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.12 |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 160 x 90 |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Wall |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 317 mm |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 10, 12, 15, 16, 24, 28 |
| Sügavus (alust kasutades) | 372 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 240 mm |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 49° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 90° |
| Flash mälu | 512 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 3 – 10.5 mm |
| Vormitegur | Box |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85258900 |
| Kõrgus | 108 mm |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -20 – 50 °C |
| Mudel | 02485-001 |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.9 mm (1 / 2.9") |
| Maksimum resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Energiatarve (max) | 6.6 W |
| Energiatarve (tüüpiline) | 4.4 W |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Öine nägemine | Yes |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 4.5 W |
| PTZ kontroll | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.1 lx |
Seotud tooted
-

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -

Nutikas stseeniseinakatkestaja Sonoff NSPanel
● Laos (146)41,87 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 €