Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Axis 9–50mm 8MP kaameraobjektiiv
449,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1304234
Kategooriad: Turvakaamerad, Võrgu-
1.5xF-number (relative aperture)
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 01727-001 |
| Läbimõõt | 10.5 cm |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.37 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001539 |
| Üksuse kasti laius | 0.12 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.135 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.095 |
| Brändi ühilduvus | Axis |
| Kategooria kood | SCL |
| Ühilduvus | Q1645, Q1645-LE, Q1647, Q1647-LE, P1367 |
| Diameeter | 6.75 cm |
| F-arv (suhteline ava) | 1.5 |
| Fookuskauguse vahemik | 9 – 50 mm |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85299020 |
| Pildianduri suurus | 1/2" |
| Megapikslit (umbes) | 8 MP |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff Dual R3
● Laos (4991)12,11 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -

Nutikas stseeniseinakatkestaja Sonoff NSPanel
● Laos (146)41,87 €