Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis 5MP bokskaamera P1387-LE
1 209,00 €
Tarne
Box | Wall | White | IP code IP66, IP67 | IP security camera | Wired | Placement Outdoor | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.02 lx | Optical sensor size 1/2.7 ” | Sensor type CMOS | Identify distance 5.6 m | Night vision Yes | Total megapixels 5 MP | Frame rate 60 fps | Noise reduction Yes | Image stabilizer Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type DC,PoE | Weight 2.47 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02736-001 |
| IK code | IK10 |
| LED type | IR |
| Megapikslid kokku | 5 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal (koos alusega) | 3.35 kg |
| Kaal | 2.47 kg |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265, M-JPEG |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02 |
| Üksuse kasti laius | 0.2 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.5 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.2 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Wall |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 10, 28 |
| Kauguse tuvastus | 56.2 m |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 80 – 18° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 112 – 24° |
| Dünaamiline ulatus | 120 dB |
| Flash mälu | 8192 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 2.8 – 13 mm |
| Vormitegur | Box |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Kauguse jälgimine | 22.3 m |
| Mudel | P1387-LE |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2592 x 1944 pixels |
| Energiatarve (max) | 25.5 W |
| Tunnista kaugust | 11.2 m |
| Energiatarve (tüüpiline) | 8.5 W |
| Toetatud paigutus | Outdoor |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Tuvastage kaugus | 5.6 m |
| Siseminemälu | 2048 MB |
| Öine nägemine | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.02 lx |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff RF R2 (UUED)
● Laos (524)9,80 € -

Nutikas lüliti WiFi SONOFF 4CHPROR3
● Laos (1680)20,73 €