Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis 4MP PTZ dome turvakaamera M5526-E
1 089,00 €
Tarne
Dome | Ceiling | Black/White | IP code IP66 | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Day/night mode Yes | Minimum illumination 0.01 lx | Pan range 0 – 360 ° | Optical sensor size 1/3 ” | Sensor type CMOS | Zoom capability Yes | 1xNumber of lenses | Total megapixels 4 MP | Frame rate 60 fps | Noise reduction Yes | Ethernet LAN Yes | Power source type PoE | Power consumption 3.8 mA | Weight 1 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02768-001 |
| IK code | IK09 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Pan range | 0 – 360° |
| Digital zoom | 12x |
| Recognize distance (wide) | 19 m |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 4 MP |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| ROM capacity | 1024 MB |
| Manual | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Aktiivne rikkumishäire | Yes |
| Laius | 165 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 1 kg |
| Märguande tüüp | |
| Video voogesitus | Yes |
| Heli tuvastamine | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC-LC, G.711, LPCM, PCM |
| Video liikumistuvastus | Yes |
| Helisüsteem | 2-way |
| Helisüsteem täisdupleks | Yes |
| Toetatud videovormingud | AVC, H.264, H.265, HEVC, M-JPEG, MPEG4 |
| Autofookus | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.51 |
| Ühik arvutatud maht | 0.008815 |
| Üksuse kasti laius | 0.2 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.205 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.215 |
| Kallutamise kiirus | 150 °/sec |
| Kaldenurga vahemik | 0 – 90° |
| Klemmiploki port | Yes |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera piksli suurus | 1.998 µm |
| Kaamera säriaeg | 1/27000 – 0.2 s |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Sertifitseerimine | CSA, UL/cUL, BIS, UKCA, CE, KC, EAC, VCCI, RCM |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 160 x 120, 320 x 180, 1600 x 1200 (UXGA) |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Voogesituse meetod | Multicast |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Ceiling |
| Toote värv | Black, White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 165 mm |
| Energiatarve | 3.8 mA |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Tuvastamiskaugus (tele) | 938 m |
| Tuvasta kaugus (lai) | 96 m |
| Tuvastage kaugus (lai) | 10 m |
| Ei sisalda | PVC/BFR |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 35 – 3.67° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 59.1 – 6.5° |
| Flash mälu | 8192 MB |
| Fookuskauguse vahemik | 4.7 – 47 mm |
| Vormitegur | Dome |
| Kaadrisagedus | 60 fps |
| Võimsuse kontrolli tüüp | Auto |
| Kõrgus | 150 mm |
| Korpuse materjal | Plastic, Polycarbonate (PC) |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness |
| Inimeste ja sõidukite sihtmärkide klassifikatsioon | Yes |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Optiline suum | 10x |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -20 – 50 °C |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Mudel | 02768-001 |
| Jälgimiskaugus (tele) | 373 m |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 3 mm (1 / 3") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2688 x 1512 pixels |
| Piksliloendur | Yes |
| Vaatluskaugus (lai) | 38 m |
| Energiatarve (max) | 11.7 W |
| Proovi määr | 48 kHz |
| Intelligentse videovalvesüsteemi (IVS) funktsioonid | Face detection, Human detection, Line crossing detection, Moving object, Vehicle detection |
| Numbrimärgituvastus | Yes |
| Mikrofon sees | Yes |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Maksimaalne avaarv | 3 |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, EAP-TLS, HTTPS, MSCHAPv2, PEAP, TLS |
| Tuvasta kaugus (tele) | 186 m |
| Energiatarve (tüüpiline) | 4.2 W |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Minimaalne avaarv | 1.6 |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Kauguse (tele) määramine | 93 m |
| Energiatarve (toide Etherneti kaudu (PoE)) | 12.95 W |
| PTZ kontroll | Yes |
| Andurite arv | 1 |
| Eelseadistatud punktid | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.01 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
| Paneerimiskiirus | 150 °/sec |
Seotud tooted
-

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 €