Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Axis 4MP bokskaamera Q1656-BE
1 209,00 €
Tarne
Box | Wall | Black | Wired | Placement Indoor & outdoor | PTZ control Yes | Wide Dynamic Range (WDR) Yes | Minimum illumination 0.05 lx | Optical sensor size 1/1.8 ” | Sensor type CMOS | 1xNumber of lenses | Noise reduction Yes | Image stabilizer Yes | Built-in microphone Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 400 g | 1xNumber of cameras
| Brand | AXIS |
|---|---|
| MPN | 02164-031 |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 10-28 V |
| Laius | 155 mm |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Kaal | 400 g |
| Pöördenurk | 270° |
| Heli kodeksid | 24bit LPCM, AAC-LC 8/16/32/48 kHz, G.711 PCM 8 kHz, G.726 ADPCM 8 kHz, Opus 8/16/48 kHz |
| Video voogesitus | Yes |
| Video tihendamise vormingud | H.264, H.265, M-JPEG |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.73 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00567 |
| Üksuse kasti laius | 0.21 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.27 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.1 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Klemmiploki port | Yes |
| Kaamera säriaeg | 1/47500 s |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 2688 x 1512 |
| Säilitustemperatuur (T-T) | 10 – 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Wall |
| Toote värv | Black |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 80 mm |
| Kaamerate arv | 1 |
| Ei sisalda | PVC/BFR |
| Vormitegur | Box |
| Võimsuse kontrolli tüüp | Auto |
| Kõrgus | 58 mm |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness, Contrast, Saturation |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Töötemperatuur (T-T) | -20 – 60 °C |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Mudel | 02164-031 |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 2688 x 1512 pixels |
| Energiatarve (max) | 7.7 W |
| Turvaalgoritmid | HTTPS, TLS |
| Energiatarve (tüüpiline) | 4.6 W |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| PTZ kontroll | Yes |
| Minimaalne valgustus | 0.05 lx |
| Objektiivide arv | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 €