Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Avatto ZWT100 3A ZigBee nutikas DHW katla termostaat TUYA
33,74 €
Tarne
Avatto ZWT100 3A ZigBee TUYA nutikas DHW katla termostaat.
Avatto ZWT100 nutikas termostaat juhib DHW katlaid ja võimaldab teil otse nende toite sisse/välja lülitada, et pakkuda sooja vett ruumi kütmiseks. Sellel on sisseehitatud Zigbee moodul ja see töötab Tuya, Smart Life, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice jne. abil.
Programmeerige selle töö
Tuya või Smart Life rakendusest saate programmeerida termostaadi töö. Seade toetab erinevaid temperatuuriseadeid perioodiks 5+2 / 6+1 / 7 päeva vastavalt 6 ajarežiimile päevas. Samuti saate kasutada käsitsi ja automaatrežiime.
Mugav juhtimine
Saate juhtida Avatto ZWT100 nutikat termostaati 3 erineval viisil. Toode töötab Tuya ja Smart Life rakendustega, mille saate alla laadida oma nutitelefoni või tahvelarvutisse. See võimaldab teil reguleerida toote tööd olenemata sellest, kus te viibite. Termostaati on võimalik juhtida ka häälekäskude kaudu – ZWT100 on ühilduv Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice jne. abil. Samuti saate kasutada toote puutetundlikku ekraani.
Ligipääs kõige olulisemale teabele
Teine Avatto ZWT100 eelis on LCD-ekraan. Sealt saate teada seadistatud töörežiimi, võrguühenduse, seadistatud temperatuuri või aktiveeritud turvaseadmest. Veelgi enam, termostaat näitab praegust aega. Samuti saate reguleerida ekraani heledust või selle täielikult välja lülitada. Nii on teil kõik kõige olulisem teave käeulatuses – lihtsalt visake pilk peale!
Lisafunktsioonid
Avatto ZWT100 nutikas termostaat on varustatud spetsiaalse laste lukuga, mis takistab seadme kasutamist. See takistab teil soovimatute funktsioonide sisse/välja lülitamist. Lisaks on võimalik ühendada mitu ZWT100 gruppidesse, et saavutada veelgi suurem kontroll. Samuti saate anda seadmele juurdepääsu teistele pereliikmetele, et igaüks teist saaks seda juhtida.
Komplekti kuulub:
- termostaat
- kasutusjuhend
- kruvid x2
| Tootja | Avatto |
|---|---|
| mudel | ZWT100-BH-3A |
| Pinget | AC 95-220V 50/60Hz |
| Maksimaalne koormus | 3A |
| Kuva | LCD |
| Täpsus | 1°C |
| Temperatuurivahemik | 5°C – 60°C |
| Töötlemistemperatuur | -5°C – 50°C |
| Kuvatud temperatuurivahemik | 0°C – 51°C |





