Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Avatto WT50 3A Wi-Fi nutikas DHW katla termostaat TUYA
21,06 €
Tarne
Avatto WT50 3A Wi-Fi TUYA nutikas DHW katla termostaat
Avatto WT50 nutikas termostaat juhib DHW katlaid ja võimaldab teil otse nende toite sisse/välja lülitada, et pakkuda sooja vett ruumide kütmiseks. See ühendub teie nutitelefoni/tabletiga Tuya ja Smart Life rakenduste kaudu ning töötab hääleassistentidega.
Kohandage selle toimimist vastavalt oma vajadustele
Tuya või Smart Life rakendusest saate programmeerida termostaadi toimimist. Seade toetab erinevaid temperatuuriseadeid perioodideks 5+1+1 / 5+2 / 7 päeva, mille jooksul on 6 ajarežiimi päevas. Samuti saate kasutada käsitsi, automaatset või eemaloleku režiimi.
Mugav juhtimine
Saate juhtida Avatto WT50 nutikat termostaati 3 erineval viisil. Toode töötab Tuya ja Smart Life rakendustega, mille saate alla laadida oma nutitelefoni või tabletisse, millel on Android ja iOS operatsioonisüsteemid. See võimaldab teil kohandada toote toimimist olenemata sellest, kus te viibite. WT50 juhtimine hääle käskude kaudu on samuti võimalik – termostaat on ühilduv Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice jne. Samuti saate kasutada seadme nuppe.
Ligipääs kõige olulisemale teabele
Teine Avatto WT50 eelis on LCD-ekraan. Sealt saate teada seadistatud töörežiimi, võrguühenduse, seadistatud temperatuuri või aktiveeritud turvafunktsiooni. Veelgi enam, termostaat näitab praegust aega. Samuti saate reguleerida ekraani heledust või selle täielikult välja lülitada. Nii on teil kõik kõige olulisem teave käeulatuses – lihtsalt visake pilk peale!
Lisafunktsioonid
Avatto WT50 nutikas termostaat on varustatud spetsiaalse laste lukuga, mis takistab nuppude kasutamist. See takistab teil soovimatute funktsioonide sisse/välja lülitamist. Lisaks sellele, kui tekib rike või ajutine elektrikatkestus, taastab see viimati kasutatud seaded.
Kohandatud:
- termostaat
- kasutusjuhend
- kruvid x2
| Tootja | Avatto |
|---|---|
| mudel | WT50-BH-3A |
| Värv | hall |
| Materjal | PC V0 |
| Pinge | 95-230V AC,50/60HZ |
| Maksimaalne koormus | 3A |
| Kuva | LCD |
| Täpsus | 1°C |
| Temperatuurivahemik | 5°C – 60°C |
| Mõõtmed | 86 x 86 x 40 mm |
Rak
Seotud tooted
|





