Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Avatto WT200-BH-3A-W katla 3A WiFi nutitermostaat TUYA
22,76 €
Tarne
Avatto WT200-BH-3A-W katla 3A WiFi TUYA nutitermostaat.
Avatto WT200 nutitermostaat toetab sooja tarbevee katlaid ja võimaldab otse nende toite sisse/välja lülitada, et pakkuda sooja vett ruumide kütmiseks. Sellel on sisseehitatud Wi-Fi ja see töötab Tuya, Smart Life, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice jne. abil.
Programmi selle töö
Tuya või Smart Life rakendusest saad programmeerida termostaadi töö. Seade toetab erinevaid temperatuuriseadeid perioodiks 5+2 / 6+1 / 7 päeva, mille jooksul on 6 ajarežiimi päevas. Samuti saad kasutada käsitsi ja automaatrežiime.
Mugav juhtimine
Sa saad juhtida Avatto WT200 nutitermostaati 3 erineval viisil. Toode töötab Tuya ja Smart Life rakendustega, mille saad alla laadida oma nutitelefoni või tahvelarvutisse. See võimaldab sul toote tööd reguleerida olenemata sellest, kus sa oled. Termostaati on võimalik juhtida ka häälkäskluste kaudu – WT200 on ühilduv Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice jne. abil. Samuti saad kasutada toote puuteekraani.
Ligipääs kõige olulisemale teabele
Teine Avatto WT200 eelis on selle LCD-ekraan. Sealt saad teada seadistatud töörežiimi, võrguühenduse, seadistatud temperatuuri või aktiveeritud turvafunktsiooni. Veelgi enam, termostaat näitab praegust aega. Nii on sul kõik kõige olulisem teave käeulatuses – piisab vaid pilgu heitmisest! Samuti saad reguleerida ekraani heledust või selle täielikult välja lülitada.
Lisafunktsioonid
Avatto WT200 nutitermostaat on varustatud spetsiaalse laste lukuga, mis takistab seadme kasutamist. See takistab soovimatu funktsiooni sisse/välja lülitamist. Lisaks on võimalik ühendada mitu WT200 gruppidesse, et saavutada veelgi suurem kontroll. Sa saad ka anda seadmele ligipääsu teistele pereliikmetele, et igaüks saaks seda juhtida.
Komplekti kuulub:
- termostaat
- kasutusjuhend
- kruvid x2
| Tootja | Avatto |
|---|---|
| mudel | WT200-BH-3A-W |
| Pinge | AC 95-220V 50/60Hz |
| Maksimaalne koormus | 3A |
| Kuva | LCD |
| Täpsus | 1°C |
| Temperatuurivahemik | 5°C~60°C |
| Töötamistemperatuur | -5°C~50°C |
| Kuvatud temperatuurivahemik | 0°C~51°C |
| Energiatarve |





