Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS ZenBook 14 Snapdragon X Elite 32GB 1TB – Tippklassi ultrabook
1 599,00 € Algne hind oli: 1 599,00 €.1 140,00 €Current price is: 1 140,00 €.
Tarne
ZenBook Series | Snapdragon | X1E-78-100 | 14 ” | 1920 x 1200 pixels | OLED | Laptop | Colour Grey | Market positioning Home | RAM 32 GB | LPDDR5x-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Qualcomm Adreno GPU | Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be) | Bluetooth Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 980 g
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90NB16G2-M001Y0 |
| Copilot+ PC | Yes |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50 – 60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 4.5 A |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 20 V |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 90 W |
| Laius | 310.7 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kaal | 980 g |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Helisüsteem | Smart Amp |
| USB4 Gen 3x2 portide arv | 2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| Aku mahutavus | 70 Wh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.85 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0129675 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.455 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.285 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Proovitarkvara | 1-month trial for new Microsoft 365 customers |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Protsessori kogujõudlus kuni | |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | No |
| Kategooria kood | NB |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Värvigamma | 100% |
| Värvi nimi | Iceland Gray |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, User |
| Toote värv | Grey |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | HDR True Black 600 |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000000:1 |
| Sügavus | 213.9 mm |
| Kuva diagonaal | 35.6 cm (14") |
| Esikaamera | Yes |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 pixels |
| Ekraani vastuse tõus/langus | 0.2 ms |
| Ekraani pind | Gloss |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Näo tuvastus | Yes |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus (ees) | 1.34 cm |
| Kõrgus (taga) | 1.59 cm |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Protsessori sagedus | 3.4 GHz |
| Protsessori vahemälu | 42 MB |
| Numbriklahvistik | No |
| Akuelementide arv | 3 |
| Paroolikaitse | Yes |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| NPU jõudlus kuni | 45 TOPs |
| Infrared (IR) kaamera | Yes |
| Maksimaalne ekraani heledus (HDR) | 600 cd/m² |
| Madala sinise valguse tehnoloogia | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Protsessori perekond | Snapdragon |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Sissejuhatuse aasta | 2025 |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Home |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | X1E-78-100 |
| Remonditavuse indeks | 9.7 |
| graafikakaardi tootja GPU | Qualcomm |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | ZenBook Series |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Qualcomm Adreno |
| Graafikakaardi mudel | Qualcomm Adreno GPU |
| Protsessori generatsioon | Snapdragon X Elite |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x-SDRAM |
| Copilot võti | Yes |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| RGB värviruum | DCI-P3 |
| Mälu vormitegur | On-board |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Orico sülearvuti alus MA15-GY-BP-IP (hall)
● Laos (119)8,13 € -

Gembird kokkupandav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-03
● Laos (100)14,70 € -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli must alumiinium STND-LAB
● Laos (5)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Quick Lift must I-Spire 17″ 8212001
● Laost otsas13,81 €Algne hind oli: 13,81 €.11,05 €Current price is: 11,05 €. -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli hall alumiinium STND-LAG
● Laos (7)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -

Neomounts sülearvuti alus NSLS010 11-17 tolli
● Laos (5)23,50 €