Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS ZenBook 14 OLED 14” sülearvuti Core Ultra 5 16GB 512GB valge
1 399,00 € Algne hind oli: 1 399,00 €.1 376,20 €Current price is: 1 376,20 €.
Tarne
ZenBook Series | Intel Core Ultra 5 | 226V | 14 ” | 2880 x 1800 pixels | OLED | Laptop | Colour White | Market positioning Home | RAM 16 GB | LPDDR5x-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel Arc Graphics 130V | Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be) | Bluetooth Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.2 kg
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90NB14F2-M00950 |
| Copilot+ PC | Yes |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50 – 60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 3.25 A |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 20 V |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Windows Studio efektide tugi | Yes |
| Laius | 310.3 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kaal | 1.2 kg |
| NPU toetatud tehisintellekti tarkvararaamistikud | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Helisüsteem | Smart Amp |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| Aku mahutavus | 72 Wh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.95 |
| Ühik arvutatud maht | 0.008991/0.01274 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.455 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.28 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Proovitarkvara | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Protsessori kogujõudlus kuni | |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Thunderbolt 4 portide arv | 2 |
| Kategooria kood | NB |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Värvigamma | 100% |
| Värvi nimi | Scandinavian White |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Toote värv | White |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR True Black 500 |
| Madala energiatarbega efektiivne südamikuga maksimaalne turbosagedus | 3.5 GHz |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000000:1 |
| Sügavus | 214.7 mm |
| Kuva diagonaal | 35.6 cm (14") |
| Esikaamera | Yes |
| Sparsity tugi | Yes |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | Intel AI Boost |
| Madala energiatarbega tõhusad südamikud | 4 |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1800 pixels |
| Ekraani pind | Gloss |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| GPU jõudlus kuni | 53 TOPs |
| HD tüüp | 3K |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus (ees) | 1.19 cm |
| Kõrgus (taga) | 1.29 cm |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Jõudluspõhine baassagedus | 2.1 GHz |
| Protsessori vahemälu | 8 MB |
| Numbriklahvistik | No |
| Akuelementide arv | 4 |
| Mudeli nimi | UX5406SA-PV037W |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| NPU jõudlus kuni | 40 TOPs |
| Infrared (IR) kaamera | Yes |
| Maksimaalne ekraani heledus (HDR) | 500 cd/m² |
| Protsessori baasvõimsus | 17 W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Home |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 37 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 226V |
| Remonditavuse indeks | 9.4 |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | ZenBook Series |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel Arc Graphics |
| Madala energiatarbimisega efektiivne südamikuga baassagedus | 2100 MHz |
| Graafikakaardi mudel | Intel Arc Graphics 130V |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.5 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x-SDRAM |
| Copilot võti | Yes |
| Jõudlussüdamikud | 4 |
| Protsessori niidid | 8 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| RGB värviruum | DCI-P3 |
| Mälu vormitegur | On-package |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
-13% 
R-Go Tools sülearvuti alus Steel Travel must RGOSC015BL
● Laos (3)21,04 €Algne hind oli: 21,04 €.18,27 €Current price is: 18,27 €. -

Neomounts sülearvuti alus NSLS010 11-17 tolli
● Laos (5)23,50 € -

Gembird kokkupandav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-03
● Laos (100)14,64 € -
-12% 
R-Go Tools sülearvuti alus Basic hõbedane RGORIBASI
● Laos (4)24,35 €Algne hind oli: 24,35 €.21,42 €Current price is: 21,42 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Designer Suites must 8038401
● Laost otsas20,71 € -
-6% 
Axagon sülearvuti alus 10-16 tolli metall STND-L
● Laos (8)15,97 €Algne hind oli: 15,97 €.14,98 €Current price is: 14,98 €.