Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS VivoBook S16 sülearvuti Ryzen 5 16GB 512GB hall
799,00 € Algne hind oli: 799,00 €.580,00 €Current price is: 580,00 €.
Tarne
VivoBook Series | S16 | AMD Ryzen™ 5 | 220 | 16 ” | 1920 x 1200 pixels | IPS-Level | Laptop | Colour Grey | Market positioning Home | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon 740M | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.7 kg
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90NB16F1-M009T0 |
| L2 cache | 6 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50 – 60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 3.25 A |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 20 V |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Laius | 357 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 1.7 kg |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Aku mahutavus | 70 Wh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009773 |
| Üksuse kasti laius | 0.31 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.485 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.065 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Protsessori kogujõudlus kuni | |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | No |
| Kategooria kood | NB |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Värvigamma | 45% |
| Värvi nimi | Matte Gray |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, User |
| Toote värv | Grey |
| Sügavus | 250.6 mm |
| Kuva diagonaal | 40.6 cm (16") |
| Esikaamera | Yes |
| Paneeli tüüp | IPS-Level |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 pixels |
| Ekraani pind | Gloss |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Näo tuvastus | Yes |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus (ees) | 1.59 cm |
| Kõrgus (taga) | 1.79 cm |
| Korpuse materjal | Aluminium, Plastic |
| Protsessori sagedus | 12 GHz |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 4 |
| Paroolikaitse | Yes |
| Mudeli nimi | S16 |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| NPU jõudlus kuni | 16 TOPs |
| Infrared (IR) kaamera | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Sissejuhatuse aasta | 2025 |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Home |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 220 |
| graafikakaardi tootja GPU | AMD |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | VivoBook Series |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | AMD Radeon Graphics |
| Eemaldatav aku | No |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon 740M |
| Protsessori võimendussagedus | 4.9 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessori generatsioon | AMD Ryzen 200 Series |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Protsessori niidid | 16 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 1x SO-DIMM |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mälu vormitegur | On-board + SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Gembird pööratav sülearvuti alus space grey NBS-DR1-01
● Laos (50)11,25 € -
-12% 
R-Go Tools sülearvuti alus Basic hõbedane RGORIBASI
● Laos (4)24,35 €Algne hind oli: 24,35 €.21,42 €Current price is: 21,42 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Quick Lift must I-Spire 17″ 8212001
● Laost otsas13,81 €Algne hind oli: 13,81 €.11,05 €Current price is: 11,05 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvutihoidja VESA 8044101
● Laost otsas20,38 € -

R-Go Tools sülearvuti alus Treepod RGOTPW
● Laos (30)24,72 € -

Gembird kokkupandav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-03
● Laos (100)14,64 €