Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS VivoBook S14 sülearvuti Core 5 16GB 512GB hõbedane
575,11 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (5)
AMD | Graphics processor Radeon RX 9070 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 256 bit | PCI Express x16 5.0 | 2xHDMI | 2xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | SAPPHIRE |
|---|---|
| MPN | 11349-02-20G |
| CUDA | No |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| AMD FreeSync | Yes |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| Illumination | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| AI kiirendid | 112 |
| Ühikud saatekasti kohta | 8 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.02 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01114 |
| Üksuse kasti laius | 0.24 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.43 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.09 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Klambri kõrgus | Full-Height (FH) |
| Soojuslik disainivõimsus (TDP) | 245 W |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 2x 8-pin |
| Arvutage ühikud | 56 |
| Vooprotsessorid | 3584 |
| Toote värv | White |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | Sapphire Tri-X |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 61.6 mm |
| Andmeedastuskiirus | 20 Gbit/s |
| Lõpmatu vahemälu | 64 MB |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 0.7 |
| DisplayPort versioon | 2.1a |
| DisplayPortide kogus | 2 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 9070 |
| Graafikaprotsessorite perekond | AMD |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Kõrgus | 120.2 mm |
| Pikkus | 320 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 650 W |
| Mudel | 11349-02-20G |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 2700 MHz |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Kiirte kiirendid | 56 |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Valgustuse värv | Multi |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Piltide arv | 3 |
| Miinimum RAM | 8192 MB |
| Mälu andmesiin | 256 bit |
Seotud tooted
-
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli hall alumiinium STND-LAG
● Laos (7)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus 10-15 tolli NSLS075BLACK
● Laost otsas16,70 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus valge
● Laost otsas10,08 €Algne hind oli: 10,08 €.5,54 €Current price is: 5,54 €. -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus NSLS085BLACK 10-17 tolli
● Laost otsas25,77 € -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli must alumiinium STND-LAB
● Laos (5)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -

Fellowes sülearvuti alus Quick Lift valge I-Spire 17″ 8210101
● Laos (4)13,81 €