Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS VivoBook Go 15 sülearvuti Ryzen 5 16GB 1TB must
669,00 € Algne hind oli: 669,00 €.542,05 €Current price is: 542,05 €.
Tarne
VivoBook Series | Go 15 | AMD Ryzen™ 5 | 7520U | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | Laptop | Colour Black | Market positioning Home | RAM 16 GB | LPDDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon 610M | Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.63 kg
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90NB0ZR2-M04AJ0 |
| L2 cache | 2 MB |
| L3 cache | 4 MB |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50 – 60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 19 V |
| Laius | 360.3 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaal | 1.63 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 1×1 |
| Helisüsteem | SonicMaster |
| USB Type-C laadimisport | No |
| USB toiteallikas (USB PD) | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.57 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009048 |
| Üksuse kasti laius | 0.065 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.48 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.29 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Värvigamma | 45% |
| Värvi nimi | Mixed Black |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, User |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 232.5 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Esikaamera | Yes |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| SSD liides | PCI Express 3.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 1.4 |
| Kõrgus | 17.9 mm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Protsessori sagedus | 2.8 GHz |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 3 |
| Paroolikaitse | Yes |
| Mudeli nimi | Go 15 |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Home |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 7520U |
| Remonditavuse indeks | 7.9 |
| Toiteadapteri tünni pistik | 4.5 mm |
| graafikakaardi tootja GPU | AMD |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | VivoBook Series |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | AMD Radeon |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon 610M |
| Protsessori võimendussagedus | 4.3 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessori generatsioon | AMD Ryzen 7000 Series |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5-SDRAM |
| Protsessori niidid | 8 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mälu vormitegur | On-board |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
R-Go Tools sülearvuti alus Steel Office must RGOSC020BL
● Laost otsas21,04 €Algne hind oli: 21,04 €.19,18 €Current price is: 19,18 €. -

Gembird pööratav sülearvuti alus space grey NBS-DR1-01
● Laos (50)11,25 € -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli must alumiinium STND-LAB
● Laos (5)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -

Lindy kokkupandav sülearvuti alus 20916
● Laos (4)16,77 € -
-6% 
Axagon sülearvuti alus 10-16 tolli metall STND-L
● Laos (8)15,97 €Algne hind oli: 15,97 €.14,98 €Current price is: 14,98 €. -

Orico sülearvuti alus MA15-GY-BP-IP (hall)
● Laos (119)8,13 €