Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS V3607VU 16″ sülearvuti Core 5 16GB 1TB RTX 4050 must
949,00 € Algne hind oli: 949,00 €.931,00 €Current price is: 931,00 €.
Tarne
V3607VU-RP059W | Intel Core 5 | 210H | 16 ” | 1920 x 1200 pixels | Laptop | Colour Black | Market positioning Gaming | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Discrete graphiscs Yes | NVIDIA GeForce RTX 4050 | 6 GB | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel® Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language English | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.95 kg
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90NB15Q1-M003W0 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Laius | 357 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 1.95 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2, 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0098332 |
| Üksuse kasti laius | 0.065 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.488 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.31 |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | EPEAT Silver |
| Värvigamma | 45% |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 250.7 mm |
| Kuva diagonaal | 40.6 cm (16") |
| Esikaamera | Yes |
| Tõhusad südamikud | 4 |
| Diskreetse GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR6 |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Vormitegur | Clamshell |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus (ees) | 1.8 cm |
| Kõrgus (taga) | 2.2 cm |
| Jõudluspõhine baassagedus | 2.2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Klaviatuuri keel | English |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 3 |
| Mudeli nimi | V3607VU-RP059W |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 45 W |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Maksimaalne turbo võimsus | 115 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 210H |
| Remonditavuse indeks | 8.8 |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel® Graphics |
| Graafikakaardi mudel | Intel® Graphics |
| Efektiivne südamiku baassagedus | 1.6 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.8 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | Intel Core (Series 2) |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 4 |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mälu vormitegur | SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
-13% 
R-Go Tools sülearvuti alus Steel Travel must RGOSC015BL
● Laos (3)21,04 €Algne hind oli: 21,04 €.18,27 €Current price is: 18,27 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvutihoidja VESA 8044101
● Laost otsas20,38 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Office Suites 17 tolli 8032001
● Laost otsas22,59 €Algne hind oli: 22,59 €.19,00 €Current price is: 19,00 €. -

Neomounts sülearvuti alus NSLS085GREY 10-17 tolli
● Laos (50)25,77 € -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus 10-15 tolli NSLS075BLACK
● Laost otsas16,70 € -

Lindy kokkupandav sülearvuti alus 20916
● Laos (4)16,77 €