Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

ASUS TUF RTX 5070 Ti 16GB graafikakaart
946,19 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1433177
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor GeForce RTX 5070 Ti | CUDA cores 8960 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR7 | 256 bit | PCI Express 5.0 | 2xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 8960 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| NVIDIA Ansel | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| Illumination | Yes |
| Kaal | 1.62 kg |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 6 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.58 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01008 |
| Üksuse kasti laius | 0.225 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.425 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.095 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kategooria kood | VGP |
| Toote värv | Grey |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 62.5 mm |
| Andmeedastuskiirus | 28 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 1 |
| DisplayPort versioon | 2.1b |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 Ti |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 140 mm |
| Pikkus | 329 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 850 W |
| Mudel | TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Pakendi kõrgus | 87 mm |
| Pakendi sügavus | 226 mm |
| NPU jõudlus kuni | 1406 TOPs |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Valgustuse värv | Multi |
| Pakendi laius | 420 mm |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Paki kaal | 2.41 kg |
| Piltide arv | 3.125 |
| Mälu andmesiin | 256 bit |
| Ülekiirendatud (OC) väljaanne | Yes |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-C kuni 7xUSB-A 3.0 – hall
● Laost otsas9,76 € -

Hub 4in1 Baseus Metal Gleam Series, USB-C kuni 4x USB 3.0
● Laos (134)19,11 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-100-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Shellly Switch Frame Triple (Must)
● Laos (28)8,94 € -

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 3.0 – musta värvi
● Laos (26)6,10 €